Terapia filozoficzna - od umiłowania mądrości do dobrego i spełnionego życia. Tom 4

Terapia filozoficzna - od umiłowania mądrości do dobrego i spełnionego życia. Tom 4 - Urszula Wolska | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Urszula Wolska
WYMIAR
11,39 MB
NAZWA PLIKU
Terapia filozoficzna - od umiłowania mądrości do dobrego i spełnionego życia. Tom 4.pdf
ISBN
1273652751453

OPIS

Większości z Was wiadomo, że proponuję wspólną drogę umiłowania mądrości i zachęcam do tego, by każdy dzień ustanowić w pierwszym rzędzie dniem mądrości, a potem z tą mądrością celebrować wszystkie inne nadania. Bo to, co mądre, jest zarazem dobre i ludzkie, a samo znaczenie słowa mądre jest tak silne, że się jeszcze w tej płynnej ponowoczesności i skrajnym relatywizmie i subiektywizmie nie zdewaluowało. Mądrego nikt nie nazwie niemądrym, a niemądrego mądrym. Mądrości nabywamy przez odpowiednią wiedzę, przekazywaną nam w różnej formie przez przodków i współistniejących oraz przez własne doświadczenie. Tak jak bez odpowiedniej wiedzy nie da się zbudować dobrego samolotu, tak bez mądrości nie uda się dobre życie. Dotarcie i przyjęcie mądrości wymaga decyzji i pewnego trudu, dlatego starajmy się wszyscy ją zdobywać oraz przekazywać, i od tego zaczynajmy każdy dzień, który przyjąć proponuję jako dzień mądrości. Dlatego bardzo staram się wydobywać i przekazywać mądrość potrzebną do dobrego życia. W czasach pandemii jest to ograniczone, bo nie odbywają się Salony Filozoficzne i też ograniczone są indywidualne terapeutyczne rozmowy, ale w razie potrzeby JESTEM! Z przyjemnością dzielę się radością z 4 tomu ‘Terapii Filozoficznej’, dostarczonej prosto z drukarni... Na wszystkie pytania z przyjemnością odpowiem…Czekam zatem, a tymczasem serdecznie pozdrawiamUlka Wolska

Tom 3. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! \\r Terapia filozoficzna - od umiłowania mądrości do dobrego i spełnionego życia.

... nasze życie rzeczywiście może być lepsze ... Terapia filozoficzna - pdf, Od umiłowania mądrości do dobrego i spełnionego życia, Tom 4 - opis produktu: W kolejnym tomiku Terapii filozoficznej autorka podejmuje próbę odpowiedzi na pytania, które współczesnemu człowiekowi mogą okazać się pomocne w jego indywidualnych przemyśleniach i refleksji na temat poznania i jego wyników. Terapia Filozoficzna, Od umiłowania mądrości do dobrego i spełnionego życia, Tom 4 - opis produktu: Pomysł na serię książek zatytułowanych Terapia Filozoficzna narodził się, kiedy uzbierało się już trzydzieści tekstów z filozofii praktycznej, które napisałam i które czytałam oraz omawiałam na forum Salonów Filozoficznych ... Terapia filozoficzna - pdf, Od umiłowania mądrości do dobrego i spełnionego życia, Tom 1 - opis produktu: `Pomysł na serię książek zatytułowanych Terapia Filozoficzna narodził się, kiedy uzbierało się już trzydzieści tekstów z filozofii praktycznej, które napisałam i które czytałam oraz omawiałam na forum Salonów Filozoficznych. Terapia filozoficzna - od umiłowania mądrości do dobrego i spełnionego życia, t.4 (e-book) Skip to the end of the images gallery Skip to the beginning of the images gallery Terapia filozoficzna, Od umiłowania mądrości do dobrego i spełnionego życia, Tom 3 - opis produktu: Pomysł na serię książek zatytułowanych Terapia Filozoficzna narodził się, kiedy uzbierało się już trzydzieści tekstów z filozofii praktycznej, które napisałam i które czytałam oraz omawiałam na forum Salonów Filozoficznych ... Terapia filozoficzna, Od umiłowania mądrości do dobrego i spełnionego życia, Tom 2 - opis produktu: Pomysł na serię książek zatytułowanych Terapia Filozoficzna narodził się, kiedy uzbierało się już trzydzieści tekstów z filozofii praktycznej, które napisałam i które czytałam oraz omawiałam na form Salonów Filozoficznych ... eBook Terapia filozoficzna 4 - od umiłowania mądrości do dobrego i spełnionego życia pdf.

POWIĄZANE KSIĄŻKI