Oddychaj, kreuj, kochaj - bądź

Oddychaj, kreuj, kochaj - bądź - Ewa Malik | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ewa Malik
WYMIAR
3,85 MB
NAZWA PLIKU
Oddychaj, kreuj, kochaj - bądź.pdf
ISBN
7963666886744

OPIS

Myślałam, że życie to niekończące się pasmo problemów i rozczarowań. Wciąż brakowało mi czasu, a pieniądze rozpływały się w powietrzu. Żyłam zniewolona w poczuciu silnego stresu i depresji. Rozpaczliwie szukałam sensu. Nie ufałam nikomu. Emocje targały mną, nie miałam nad nimi żadnej kontroli. Czułam się ciągle zmęczona i nieusatysfakcjonowana. Miałam wrażenie, że świat mnie ograniczał i wszyscy sprzysięgli się przeciwko mnie.Życie może być naprawdę lekkie i piękne każdego dnia. Dzięki fundamentalnym zmianom w postrzeganiu siebie, świata i innych ludzi, zmieniło się w moim życiu wszystko.Kochaj siebie a rzeczywistość obdarzy cię niezwykłą energią i miłością.

Wciąż brakowało mi czasu, a pieniądze rozpływały się w powietrzu. Żyłam zniewolona w poczuciu silnego stresu i depresji.

Sprawdź naszą ofertę Oddychaj Kreuj Kochaj Bądź; Oddychaj Kreuj Kochaj Bądź Ewa Malik. In stock.

POWIĄZANE KSIĄŻKI