Ochrona powietrza. Poradnik dla gmin i ich mieszkańców

Ochrona powietrza. Poradnik dla gmin i ich mieszkańców - Martyna Sługocka | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Martyna Sługocka
WYMIAR
5,9 MB
NAZWA PLIKU
Ochrona powietrza. Poradnik dla gmin i ich mieszkańców.pdf
ISBN
6786273858219

OPIS

Większość zadań związanych z rzeczywistym ograniczaniem zanieczyszczeń powietrza została scedowana na samorządy. Warto więc wyjaśnić, w jaki sposób urzędnicy oraz mieszkańcy gminy mogą dbać o jakość powietrza. W publikacji znajdują się odpowiedzi m.in. na pytania:jakie możliwości walki ze smogiem mają urzędnicy; jak prawidłowo wydać uchwałę wprowadzającą ograniczenia lub zakazy w zakresie utrzymania poziomów substancji w powietrzu; jak wyglądają przykładowe akty prawa miejscowego związane z ochroną powietrza; gdzie każdy mieszkaniec może znaleźć informacje o aktualnym stanie powietrza w jego miejscu zamieszkania oraz o inicjatywach, jakie w tym zakresie podjęła jednostka samorządu terytorialnego; jak uzyskać rekompensatę za naruszenie dobra osobistego w postaci prawa do oddychania czystym powietrzem.Książka zawiera akty prawne oraz wzory uchwał wydawanych przez organy jednostek samorządu terytorialnego przydatne w procesie ochrony powietrza. Adresaci:Publikacja jest przeznaczona dla urzędników jst, wszystkich mieszkańców gmin, którym temat ochrony powietrza jest bliski oraz dla radców prawnych obsługujących jednostki samorządu terytorialnego.

- 9828337756 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2020-10-28 - cena 54,68 zł Ochrona powietrza.

(Martyna Sługocka). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Ochrona Powietrza Poradnik Dla Gmin I Ich Mieszkańców.

POWIĄZANE KSIĄŻKI