Niezbity dowód

Niezbity dowód - Małgorzata Rogala | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Małgorzata Rogala
WYMIAR
4,21 MB
NAZWA PLIKU
Niezbity dowód.pdf
ISBN
2403653332872

OPIS

Porywająca powieść mistrzyni kryminału psychologicznego!Adela Naczyńska, pracownica sklepu z antykami, zostaje zamordowana. Tuż przed śmiercią dowiaduje się, że część jej rodzinnego majątku, drogocenna lampa Tiffany’ego, która podobno spłonęła w pożarze dwadzieścia lat temu, jednak przetrwała.Syn i mąż Adeli zwracają się w tej sprawie do Celiny Stefańskiej. Tropy prowadzą ją aż do Bazylei. Prywatna detektyw staje przed wielkim wyzwaniem, podążając śladem drogocennego antyku, który może stanowić niezbity dowód w sprawie zabójstwa…

Cook i twierdzi, że posiada dowód na istnienie Boga. "Niezbity dowód" - to najnowsza, kolejna część z detektyw Celiną Stefańską. Zostaje zamordowana pracownica antykwariatu Adela i skradziona zostaje lampa Fiffany`ego.

Wydane dotychczas książki o śledztwach młodej detektyw to „Kopia doskonała" oraz „Cenny motyw". Polecana książka.

POWIĄZANE KSIĄŻKI