Nadal jestem

Nadal jestem - Less R. Hoduń | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Less R. Hoduń
WYMIAR
8,65 MB
NAZWA PLIKU
Nadal jestem.pdf
ISBN
1001371087175

OPIS

NADAL JESTEM to książka o spotkaniach żyjących z tymi, co już odeszli, odchodzą lub dopiero zamierzają odejść z tego świata. Nawiązują z nami kontakt ci, co w fizycznej rzeczywistości przestali istnieć, a według niektórych: istnieć już nie powinni. Skoro człowiek po śmierci znika, to jakim cudem pojawia się znowu? Czy to tylko zaburzenia mózgu i wysilanie się w tęsknocie po osobie zmarłej? Sięgnij po tę książkę i poznaj prawdziwe relacje ludzi, którzy spotkań między światami doświadczyli. Przekonaj się, że ci, którzy stąd odeszli, nadal są.Książka jest żywa, barwna, intensywnai ma niezaprzeczalny plus: rozprawiająco śmierci nie przygnębia czytelnika.Piotr Cielebiaś, Nieznany Świat

Worek, moody scrag premiera: 18 lutego 2021 gatunek: Hip Hop/Rap. Wykonawca.

Janek Traczyk wchodzi w świat męskiej wrażliwości i emocjonalności opowiadając o miłości, która ma wiele twarzy. Porusza tematy wsparcia w trudnych chwilach oraz radzenie sobie z dotkliwymi przeżyciami przez dostrzeganie piękna każdego dnia. Jednak nadal jestem tu (nadal jestem tu) Chodziłem nocą na tory, los podejmował decyzje Nie wiem czy brakło mi wtedy odwagi, a może właśnie przeciwnie Mówiłem sobie nie dzisiaj, siadaj spokojnie coś łykniesz Kolejny nocny mnie mijał, czekałem, ratował świt mnie Dyszki, przejściówki siedziałem sam tam Brzoskwinie, gruszki i jabłka NADAL JESTEM to książka o spotkaniach żyjących z tymi, co już odeszli, odchodzą lub dopiero zamierzają odejść z tego świata.

POWIĄZANE KSIĄŻKI