Koronka do NSPJ ojca Pio

Koronka do NSPJ ojca Pio - Ks. Leszek Smoliński | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ks. Leszek Smoliński
WYMIAR
5,8 MB
NAZWA PLIKU
Koronka do NSPJ ojca Pio.pdf
ISBN
5767234879858

OPIS

Twórcą koronki do Najświętszego Serca Pana Jezusa jest św. ojciec Pio, który miał wielką cześć dla Bożego Serca i znał objawienia Małgorzaty Marii Alacoque. Z serii "Potężne modlitwy" prezentujemy niezwykłą koronkę, dzięki której, na wzór świętego mistyka, który odmawiał ją codziennie, możemy włączyć się w oddawanie czci Najświętszemu Sercu.Jest to modlitwa typowo błagalna, odwołująca się do słów samego Jezusa, który zachęcał do tego, abyśmy w Jego imię prosili Ojca o potrzebne nam łaski. Każdy kto będzie modlił się koronką codziennie tak jak czynił to jej twórca nie zawiedzie się. Wszystkie nasze potrzeby i troski zawierzmy Najświętszemu Sercu Jezusa.Do książki dołączona jest koronka wraz z Tarczą Najświętszego Serca Pana Jezusa, zaprojektowane specjalnie do tego wydania.

ojciec Pio, który miał wielką cześć dla Bożego Serca i znał objawienia Małgorzaty Marii Alacoque. Z serii Potężne modlitwy prezentujemy niezwykłą koronkę, dzięki...

Powiadomienia wysyłamy natychmiast po pojawieniu się towaru w sklepie. Zlecając nam powiadomienie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych do celów marketingowych XLM.pl.

POWIĄZANE KSIĄŻKI