Jutro jest teraz

Jutro jest teraz - praca zbiorowa | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
7,17 MB
NAZWA PLIKU
Jutro jest teraz.pdf
ISBN
1180680431851

OPIS

Jutronauci: przeprowadzka w przyszłość.Szkoły zostały otwarte, ale nie wiadomo, na jak długo. Wróciliśmy do biur, ale nie wiemy, czy za chwilę znów nie będziemy pracować z domów. Czy wizyta u lekarza jest bezpieczna? Czy w ogóle będziemy mieć pracę w przyszłym roku? Zamiast pojechać na wakacje, wielu z nas dorabiało „na czarną godzinę”.Żyjemy w stanie ciągłej niepewności i nie zanosi się na to, żeby szybko się to zmieniło. Trwamy z ciągłym zagrożeniem – znanym z książek science fiction i filmów katastroficznych – w tle. Jutro nadeszło w marcu 2020 r. i urządzamy się w nim niczym po przeprowadzce.Książka „Jutro jest dziś”, zbiór rozmów i tekstów Jutronautów - wyjątkowych osób z pozornie odległych od siebie światów - próbuje opisać ten proces. Opowiada o szoku, jaki przeżyliśmy i o tym, jak próbujemy oswoić i poukładać świat na nowo. O tym, jak robią to biznes i mafia. l dlaczego jednym z nas czas przyspieszył, a innym zwolnił.To zapis sytuacji i naszej świadomości na początku i w trakcie pandemii, ale też zestaw scenariuszy przyszłości.

Książka „Jutro jest teraz", zbiór rozmów i tekstów Jutronautów - wyjątkowych osób z pozornie odległych od siebie światów - próbuje opisać ten proces. Opowiada o szoku, jaki przeżyliśmy i o tym, jak próbujemy oswoić i poukładać świat na nowo. „Jutro jest teraz", zbiór najciekawszych rozmów i tekstów programu „Jutronauci 2020" - wyjątkowych osób z pozornie odległych od siebie światów - próbuje pokazać, jak odnajdujemy się w jutrze.

Opowiada o szoku, jaki przeżyliśmy i o tym, jak próbujemy oswoić i poukładać świat na nowo. „Jutro jest teraz" to zbiór 23 wywiadów, esejów i artykułów publikowanych w programie „Jutronauci 2020: świat po pandemii" na przestrzeni bieżącego roku, wydany w formie książki pod redakcją Vadima Makarenki i Jerzego Wójcika. Wśród autorów tekstów są zarówno dziennikarze „Gazety Wyborczej", jak i niezwiązani z ... Dobiegł końca konkurs organizowany przez inQUBE we współpracy z InCredible Inspirations - platformą inspiracji skierowaną do młodych przedsiębiorców, stworzoną przez Sebastiana Kulczyka.

POWIĄZANE KSIĄŻKI