Encykliki św Jana Pawła II (książka audio)

Encykliki św Jana Pawła II (książka audio) - praca zbiorowa | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
7,67 MB
NAZWA PLIKU
Encykliki św Jana Pawła II (książka audio).pdf
ISBN
4228428787610

OPIS

Jak wielką rolę odegrał święty Jan Paweł II w historii współczesnego Kościoła, a nawet świata, doskonale wiadomo. Ta wielkość przejawiała się między innymi w tekstach, które napisał i wygłosił. Pośród nich najbardziej znaczące to encykliki. Choć nie są one łatwe, to jednak z niezwykłą siłą oddziałują. W dużej mierze to te słowa kształtowały współczesny Kościół. Po raz pierwszy ukazują się one w wersji do słuchania. Niech drążą serca Słuchaczy, kształtując je po myśli wielkiego Autora.Encykliki ukazują się dzięki wsparciu Poczty Polskiej, której wydawcy dziękują.Łączny czas nagrań 47 godz, 20 min

Publikacja polecana wszystkim, którzy pragną znać i zawsze mieć pod ręką najważniejsze dokumenty, jakie pozostawił światu nasz Ojciec Święty. Nabożeństwo do św. Józefa powstało po cudzie natychmiastowego uzdrowienia pasierbicy bł.

Napisał także książkę „Miesiąc ku czci św. Jan Paweł II: Encykliki Ojca Świętego św. Jana Pawła II.

POWIĄZANE KSIĄŻKI