Antykariera. Stwórz pracę swoich marzeń

Antykariera. Stwórz pracę swoich marzeń - Rick Jarow | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Rick Jarow
WYMIAR
9,19 MB
NAZWA PLIKU
Antykariera. Stwórz pracę swoich marzeń.pdf
ISBN
3375163305936

OPIS

W tym wyjątkowym i prowokacyjnym spojrzeniu na pracę doradca zawodowy Rick Jarow opowiada się za powrotem do odnalezienia „powołania” zamiast pracy.Tradycyjne przewodniki po karierze opisują indywidualne umiejętności, talenty i zdolności, które są powiązane z określonymi istniejącymi miejscami pracy. Książka prezentuje unikalne, alternatywne podejście wykorzystujące ćwiczenia oparte na siedmiu czakrach, które pomogą Ci określić elementy potrzebne do stworzenia życia pełnego sensu i celu.Autor wierzy, że można żyć i działać czerpiąc z najbardziej autentycznej części samego siebie, a poprzez naszą pracę na świecie wyrażać najsilniejsze wartości, energie i talenty. Koncentrując się na atrybutach związanych z każdym z ośrodków energetycznych ciała, czyli czakrami, dr Jarow pomaga nam stworzyć pomost między naszymi osobistymi priorytetami, a zewnętrznymi uwarunkowaniami świata pracy. Po ustanowieniu tego mostu opracowywane są strategie, które pozwolą znaleźć karierę, która odżywia wszystkie wszystkie aspekty naszego życia.

Książka w kategorii Literatura. 294 strony.

Stwórz pracę swoich marzeń Rick Jarow ⇨ kup w CzaryMary.pl Przeczytaj opis ⇨ The event titled Antykariera. Stwórz życie i pracę którą kochasz, (Nowe Kawkowo) starts on N, 14.

POWIĄZANE KSIĄŻKI