Wzgórze Świątecznych Życzeń

Wzgórze Świątecznych Życzeń - Sylwia Trojanowska | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Sylwia Trojanowska
WYMIAR
11,38 MB
NAZWA PLIKU
Wzgórze Świątecznych Życzeń.pdf
ISBN
7006584908976

OPIS

Odkryj magiczną moc Wzgórza Świątecznych Życzeń, miejsca, gdzie spełniają się marzenia!Kilka tygodni przed Wigilią świat pokrywa się białym puchem, wyjątkowo smakuje szarlotka z cynamonem, a uśmiech na twarzy wywołuje widok ukochanej osoby i girlandy świateł. W Świeradowie-Zdroju nie wszyscy jednak cieszą się na nadchodzące święta, a codzienne troski zaprzątają myśli mieszkańców. Czy ten szczególny czas otuli osamotnionych, pomoże pogodzić zwaśnionych i otworzy serca zamkniętych na miłość? A przede wszystkim, czy tajemnice z przeszłości pozwolą na spotkanie się przy wigilijnym stole?W święta, kiedy ustają spory i miłość zwycięża, wszystko jest możliwe!

Autorka podnosi w swojej opowieści problem przemocy w rodzinie, alkoholizmu, niewyjaśnionych waśni rodzinnych, potrzeby wybaczenia. Pomimo tych, trudnych tematów książkę czyta się niesamowicie lekko i ... Książka Wzgórze Świątecznych Życzeń autorstwa Trojanowska Sylwia , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w ... Wzgórze Świątecznych Życzeń Książka już od 22,02 zł - od 22,02 zł, porównanie cen w 29 sklepach.

Z opowieści dowiemy się, jak jego mieszkańcy przygotowują się do świąt. Wzgórze świątecznych życzeń . ISBN 978-83-66570-98-6 (oprawa miękka) : Miejsce wydania Poznań : Wydawnictwo Czwarta Strona - Grupa Wydawnictwa Poznańskiego, Rok wydania copyright 2020.

POWIĄZANE KSIĄŻKI