Świat na winnych szlakach

Świat na winnych szlakach - Tomasz Prange-Barczyński | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tomasz Prange-Barczyński
WYMIAR
3,32 MB
NAZWA PLIKU
Świat na winnych szlakach.pdf
ISBN
4001170979417

OPIS

Książka jest przewodnikiem całkowicie subiektywnym – co jest jej sporym atutem. Prange-Barczyński zabiera nas tylko do tych winnic, które sam odwiedził i wie, że są warte uwagi. Poleca nam te wina, których osobiście skosztował, i zachęca do próbowania tych potraw, którymi częstowali go miejscowi. Dzieli się trudną do zdobycia i naprawdę przydatną wiedzą.Wojciech Giebuta, „Czas Wina”Warto opróżniać tylko te butelki, za którymi stoi ludzka historia –twierdzi Tomasz Prange-Barczyński. Autor świetnie przyjętej Europy na winnych szlakach (2019) tym razem zabiera czytelnika w podróż po winnicach i regionach całego świata. Do Kalifornii, południowej Australii, Argentyny, Chile, Brazylii, Niemiec, do bogatego Bordeaux i kipiącego życiem, winiarskiego Tbilisi.• Dlaczego wszyscy brazylijscy winiarze mówią po włosku?• Jaka znana polska rzeźbiarka ma za męża świetnego producenta rieslingów nad Łabą?• Kim zachwycił się Robert Parker Jr., papież amerykańskiej krytyki winiarskiej, już po pierwszej degustacji?• Dlaczego lepiej trzymać w winnicy trzy osły zamiast 70 kur?• Jak nie nudzić się w Pauillac?• Czyi przodkowie przywędrowali z Lubuskiego do Australii?• Dlaczego winogrodnicy nie wyrzucają włosów po wizycie u fryzjera?Oprócz fascynujących opowieści o winie i winiarzach książka zawiera praktyczne informacje i rekomendacje najlepszych restauracji, hoteli, winiarni i, oczywiście, butelek, na które warto zwrócić uwagę w czasie podróży.

Najlepsze produkty w przystępnych cenach kupisz tylko tutaj ! EBook Świat na winnych szlakach. Od winnicy do winnicy - mobi, epub / Tomasz Prange-Barczyński , 34,31 zł, Warto opróżniać tylko te butelki, za którymi stoi ludzka historia - twierdzi Tomasz Dzieli się trudną do zdobycia i naprawdę przydatną wiedzą.

Autor świetnie przyjętej `Europy na winnych szlakach` (2019), tym razem zabiera czytelnika w podróż po winnicach i regionach całego świata. Autor świetnie przyjętej Europy na winnych szlakach (2019) tym razem zabiera czytelnika w ... Świat na winnych szlakach. Tomasz Prange-Barczyński.

POWIĄZANE KSIĄŻKI