Rosół z kury domowej (nowe wydanie)

Rosół z kury domowej (nowe wydanie) - Natasza Socha | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Natasza Socha
WYMIAR
4,22 MB
NAZWA PLIKU
Rosół z kury domowej (nowe wydanie).pdf
ISBN
3550873499648

OPIS

Nowe wydanie powieści Nataszy SochyRewelacyjna książka o kobietach takich jak ty! Czasem gorzka, czasem bardzo słodka – jak życie. Nie mogłam się oderwać!Magdalena WitkiewiczWiktoria – architekt z wykształcenia, kura domowa z konieczności – wiedzie idealne życie u boku Tymona. Spełnia jego zachcianki, prowadzi perfekcyjny dom i rozróżnia wszystkie rodzaje garnków. Gdy pewnego dnia mąż oświadcza jej, że oczarowała go kognitywna inteligencja niejakiej Anny, życie Wiktorii zmienia się o sto osiemdziesiąt stopni.Zraniona i nieszczęśliwa zaszywa się w malowniczej niemieckiej wiosce, gdzie poznaje inne kury domowe, równie zagubione i sfrustrowane. Razem rozpoczynają dość ryzykowną przygodę – gotowanie topless w weneckich maskach przed kamerą, a filmy umieszczają w Internecie...Czy będzie to sposób na nowe życie?Czy cztery kury domowe znowu poczują się atrakcyjnymi kobietami?Czy odnajdą szczęście i własną seksualność?Natasza Socha (aż chciałoby się powiedzieć: ta nasza Socha!) niczym J-23 penetruje zagranicę, wiele przy tym mówiąc o Polkach i Polakach. To proza bardzo mi bliska: bez zbędnych określeń, ostra, celna, ironiczna. Lekko wciąga i trzyma do końca.Henryk Sawka

Spełnia jego zachcianki, prowadzi perfekcyjny dom i rozróżnia wszystkie rodzaje garnków. mięso na rosół należy wymoczyć przez noc w osolonej wodzie. Dodaje tez lubczyku - naturalny składnik zamiast maggi.

w Natasza Socha - Rosół z kury domowej Sądzę że te dwa cytaty świetnie oddają to o czym jest ta książka..chociaż chyba powinny być odwrotnie.O... Przepis na idealny rosół Rosół! Temat rzeka! W naszym kraju to danie traktowane jest jako dobro narodowe! Leczy smutki, niestrawność, grypę i przeziębienie. Polecana jest w każdym wieku.

POWIĄZANE KSIĄŻKI