Rosół z kury domowej (nowe wydanie)

Rosół z kury domowej (nowe wydanie) - Natasza Socha | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Natasza Socha
WYMIAR
6,39 MB
NAZWA PLIKU
Rosół z kury domowej (nowe wydanie).pdf
ISBN
1262793002667

OPIS

Nowe wydanie powieści Nataszy SochyRewelacyjna książka o kobietach takich jak ty! Czasem gorzka, czasem bardzo słodka – jak życie. Nie mogłam się oderwać!Magdalena WitkiewiczWiktoria – architekt z wykształcenia, kura domowa z konieczności – wiedzie idealne życie u boku Tymona. Spełnia jego zachcianki, prowadzi perfekcyjny dom i rozróżnia wszystkie rodzaje garnków. Gdy pewnego dnia mąż oświadcza jej, że oczarowała go kognitywna inteligencja niejakiej Anny, życie Wiktorii zmienia się o sto osiemdziesiąt stopni.Zraniona i nieszczęśliwa zaszywa się w malowniczej niemieckiej wiosce, gdzie poznaje inne kury domowe, równie zagubione i sfrustrowane. Razem rozpoczynają dość ryzykowną przygodę – gotowanie topless w weneckich maskach przed kamerą, a filmy umieszczają w Internecie...Czy będzie to sposób na nowe życie?Czy cztery kury domowe znowu poczują się atrakcyjnymi kobietami?Czy odnajdą szczęście i własną seksualność?Natasza Socha (aż chciałoby się powiedzieć: ta nasza Socha!) niczym J-23 penetruje zagranicę, wiele przy tym mówiąc o Polkach i Polakach. To proza bardzo mi bliska: bez zbędnych określeń, ostra, celna, ironiczna. Lekko wciąga i trzyma do końca.Henryk Sawka

- Polska ksiegarnia w UK Rosół z kury oferty już od 2,45 zł . Delikatesy, napoje, żywnośc ekologiczna w świetnych cenach.

Ten rosół jest świetną bazą do innych zup. - stary, sprawdzony przepis.

POWIĄZANE KSIĄŻKI