Raźnym krokiem do sukcesów...

Raźnym krokiem do sukcesów... - Jerzy Alojzy Sikora | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jerzy Alojzy Sikora
WYMIAR
10,64 MB
NAZWA PLIKU
Raźnym krokiem do sukcesów....pdf
ISBN
5734827462383

OPIS

NIESAMOWITA AUTOBIOGRAFIA PIONIERA POLSKIEJ BIORYTMIKIKtoś mądry powiedział: „Śmierć kończy wszystko, lecz nim do niej dojdzie, dokonać można dzieł wartościowych” – w jakim stopniu mi się to udaje, pozostawiam ocenie drogich Czytelników, którzy niewątpliwie spostrzegli, że uprawiam narcyzm; robię to z rozmysłem, dla utrzymywania doskonałego samopoczucia programującego podświadomość, gdyż to daje znakomite zdrowie – jakie mi dopisuje, w kierunku 100 + VAT – lat życia.

Najlepszą ceną wersji papierowej może pochwalić się TaniaKsiazka.pl , gdzie książkę kupisz już za 17.54 zł. Z kolei najdroższą opcją byłyby zakupy w księgarni ksiegarnia.pwn.pl , gdzie ta sama książka w wersji papierowej kosztuje 30.6 zł. Raźnym krokiem do sukcesów...

promocja. -20%. Ktoś mądry powiedział: „Śmierć kończy wszystko, lecz nim do niej dojdzie, dokonać można dzieł wartościowych" - w jakim stopniu mi się to udaje, pozostawiam ocenie drogich Czytelników, którzy niewątpliwie spostrzegli, że uprawiam narcyzm; robię to z rozmysłem, dla utrzymywania doskonałego samopoczucia programującego podświadomość, gdyż to daje znakomite zdrowie ... Książka Raźnym krokiem do sukcesów… była dostepna w 14 z nich.

POWIĄZANE KSIĄŻKI