Problemy są dobre, czyli jak odzyskać siłę w trudnych czasach

Problemy są dobre, czyli jak odzyskać siłę w trudnych czasach - Fryderyk Karzełek | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Fryderyk Karzełek
WYMIAR
10,16 MB
NAZWA PLIKU
Problemy są dobre, czyli jak odzyskać siłę w trudnych czasach.pdf
ISBN
7606117524802

OPIS

Miał 36 lat, gdy zbankrutował. Stracił dom, samochód, źródło utrzymania. To była trauma, z której trudno się podnieść. Długi spłacał kilkanaście lat. Dziś Fryderyk Karzełek, trener i mentor biznesu, swoją własną historią pokazuje, że problemy mogą wyjść nam na dobre. Nawet w czasach lockdownu i pandemii, które zmieniły nasz sposób funkcjonowania w pracy, życiu prywatnym i biznesie.Dzięki tej książce dowiesz się, jak:poradzić sobie z kłopotami, by ostatecznie w nich nie utonąć,zbudować wewnętrzną siłę w trudnych czasach,przygotować ciało i psychikę do działania, gdy nic nam nie sprzyja,znajdować szanse tam, gdzie inni widzą przeszkody,rozpoznać, że czas już odpuścić, „zejść ze zdechłego konia” i zacząć wszystko na nowo.Gdy znajdujemy się w trudnej sytuacji, czujemy gniew, przerażenie, strach. Walczymy o przetrwanie i przestajemy myśleć racjonalnie. W kryzysie działamy w trybie awaryjnym, który ogranicza nasz sposób postrzegania rzeczywistości. Ale wszystkie cele, jakie mamy są „opakowane” w przeszkody. Chodzi o to, by wypracować sobie nawyk radzenia sobie z nimi i nauczyć się traktować je nie jak koniec świata, lecz ważną lekcję.

Miał 36 lat, gdy zbankrutował. Stracił dom, samochód, źródło utrzymania.

Długi spłacał kilkanaście lat. Dziś Fryderyk Karzełek, trener i mentor biznesu, swoją własną historią pokazuje, że problemy mogą wyjść na Problemy są dobre, czyli jak odzyskać siłę w trudnych czasach Fryderyk Karzełek Wydawnictwo: Pascal Data wydania: 2020-10-28 Kategoria: Poradniki ISBN: 9788381036931 Liczba stron: 368 Problemy są dobre, czyli jak odzyskać siłę w trudnych czasach - Karzełek Fryderyk - Kup książkę w niskiej cenie na Livro.pl.

POWIĄZANE KSIĄŻKI