Otwórz się na miłość

Otwórz się na miłość - Natalia Sońska | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Natalia Sońska
WYMIAR
5,68 MB
NAZWA PLIKU
Otwórz się na miłość.pdf
ISBN
7774519383101

OPIS

Gdybyś mogła mieć jedno życzenie, które na pewno się spełni – czego byś sobie życzyła?Pozornie Anna jest zwyczajną trzydziestolatką. Ma dobrą pracę, którą lubi, i własne mieszkanko, które – choć niewielkie – jest przytulne i całkowicie jej odpowiada. Dlaczego więc większość wieczorów spędza samotnie, a jedyną osobą, z którą może porozmawiać, jest jej przyjaciółka i sąsiadka, Ula?Ania nigdy by się nie spodziewała, że wyprawa do galerii handlowej w poszukiwaniu prezentu może odmienić jej życie… Nie tylko osobiste, ale i zawodowe. Przed nią wielkie zmiany, którym będzie musiała stawić czoło.Czy młoda kobieta da się namówić na wspólny wyjazd ze znajomymi w góry, by nabrać dystansu do tego, co dzieje się wokół niej? W końcu w święta najcenniejszym prezentem może być czas na spokojne rozmowy z bliskimi, cieszenie się swoim towarzystwem, wybaczenie sobie i innym.„Otwórz się na miłość” to baśniowa historia dziejąca się w prawdziwym świecie – o księżniczce zamkniętej w wysokiej wieży. Niekiedy grube mury, które chronią nas przed światem, budujemy wokół siebie sami. Miłość pomaga nam je zburzyć.

Oto dziesięć sposobów, aby pomóc Ci ponownie otworzyć się na miłość. Jak się ... Otwórz się na Miłość, zacznij od ćwiczeń - 12 lutego 2020 - Wyobraź sobie, że podchodzi do Ciebie człowiek ze słowami: kocham Cię lub daje bezinteresownie podarunek. „Otwórz się na miłość" to baśniowa historia dziejąca się w prawdziwym świecie - o księżniczce zamkniętej w wysokiej wieży.

Miłość pomaga nam je zburzyć. 'Otwórz się na miłość' - usłyszałam dziś podczas spacerowania z samą Sobą wzdłuż rzeki…. Wyruszyłam z intencją znalezienia jakiegokolwiek ukojenia dla mojego ówczesnego stanu fizycznego i emocjonalnego.Czułam fizyczne osłabienie, rozdrażnienie i pewnego rodzaju zmartwienie nową sytuacją w moim życiu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI