Od nowa

Od nowa - Jean Hanff Korelitz | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jean Hanff Korelitz
WYMIAR
4,71 MB
NAZWA PLIKU
Od nowa.pdf
ISBN
7498219155622

OPIS

Grace jest znaną psychoterapeutką – mistrzynią w przewidywaniu obrotu spraw, żoną szanowanego onkologa dziecięcego i matką nastolatka w elitarnej nowojorskiej szkole. Wkrótce ma wydać pierwszą książkę, w której udziela porad kobietom, jak to pierwsze wrażenie połączone z intuicją jest kluczowe w doborze partnera.Nieoczekiwanie idylliczny świat kobiety legnie w gruzach. Mąż znika bez wieści, a nowa znajoma zostaje zamordowana. Co gorsza sprawy zyskują wymiar publiczny. Przerażona Grace odkrywa, że jej dotychczasowe życie było czystą iluzją i kłamstwem.Kim właściwie jest mężczyzna, którego kochała? Jak bardzo rozminęła się z teoriami, w które tak mocno wierzyła? I czy rzeczywiście nie mogła wiedzieć… Przygnębiona własnym niepowodzeniem musi porzucić dotychczasowe życie i zbudować wszystko od nowa – dla siebie i syna.Inspirowany książką serial z Nicole Kidman, Hugh Grantem i Donaldem Sutherlandem, w reżyserii nagrodzonej Oscarem© Susanne Bier i na podstawie scenariusza Davida E. Kelley („Wielkie kłamstewka”) już dostępny na platformie HBO.

Po "Wielkich kłamstewkach" w karierze Nicole Kidman przyszedł czas na kolejny rewelacyjny serial, który nie pozwala oderwać wzroku od ekranu. Sześć odcinków "Od nowa" (HBO) chce się obejrzeć w czasie jednego posiedzenia, bez czekania na kolejny dzień czy tydzień. Raty Od.nowa to limit odnawialny na zakupy na raty na Allegro.

„The Undoing") to nowa produkcja HBO na podstawie powieści Jean Hanff Korelitz z Nicole Kidman i Hugh Grantem w rolach głównych. Reżyserką produkcji jest ... Ośrodek Terapii Uzależnień OD-NOWA mieści się w Słupnie, koło Warszawy w pięknym spokojnym otoczeniu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI