Misia i jej mali pacjenci. Złocista zagadka

Misia i jej mali pacjenci. Złocista zagadka - Aniela Cholewińska-Szkolik | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Aniela Cholewińska-Szkolik
WYMIAR
10,21 MB
NAZWA PLIKU
Misia i jej mali pacjenci. Złocista zagadka.pdf
ISBN
9700360972062

OPIS

Zupełnie wyjątkowy tom nowych opowiadań o przygodach Misi i Popika.Misia, Popik i Ewcia wracają na Mazury, aby tam spotkać się ze swoimi dawnymi przyjaciółmi: Julką i Jankiem. Misia postanawia odwiedzić też swoich byłych pacjentów i sprawdzić, co u nich słychać. Dziewczynka i jej przyjaciele zatrzymują się w gospodarstwie agroturystycznym „Pod Kasztanami”, gdzie mieszka mnóstwo zwierząt. Wyjątkowe zdolności i umiejętności dziewczynki będą bardzo potrzebne, aby pomóc kolejnym potrzebującym zwierzętom, ale nie tylko… Misia musi wyjaśni tajemnicę znikającego z pasiek miodu.Duża czcionka ma zachęcić wielbicieli Misi do prób samodzielnego czytania! Te pięknie zilustrowane, ciepłe i wzruszające opowiadania są idealne do czytania przed snem.

Wydawnictwo: "Złocista zagadka" to ostatnia wydana część z serii 'Misia i jej mali pacjenci'. Nasza bohaterka dorasta, bo obchodzi już 9 urodziny, a poznaliśmy ją w pierwszej części jako 7latkę.

Misia, Popik i Ewcia wracają na Mazury, aby tam spotkać się ze swoimi dawnymi przyjaciółmi: Julką i Jankiem. Misia postanawia odwiedzić też swoich byłych pacjentów i sprawdzić, co u nich słychać.

POWIĄZANE KSIĄŻKI