Grudniowe kwiaty. Cykl Rok na Kwiatowej. Tom 8

Grudniowe kwiaty. Cykl Rok na Kwiatowej. Tom 8 - Karolina Wilczyńska | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Karolina Wilczyńska
WYMIAR
6,74 MB
NAZWA PLIKU
Grudniowe kwiaty. Cykl Rok na Kwiatowej. Tom 8.pdf
ISBN
4927336159568

OPIS

Tegoroczna zima na Kwiatowej przyniesie wiele niespodzianek! Dowiedz się, co słychać u Twoich ulubionych bohaterów w świątecznej odsłonie serii „Rok na Kwiatowej”!Norbert czuje, że nareszcie wszystko w jego życiu zaczyna się układać. Jego firma prężnie się rozwija, więc wraz ze wspólnikiem wynajmuje nowy lokal i przyjmuje coraz więcej zleceń. Gdyby tylko udało mu się naprawić relację z najlepszą przyjaciółką… Pojawia się doskonała okazja, bo zbliżają się święta, a to przecież szczególny czas, gdy możemy pokazać najbliższym, jak bardzo nam na nich zależy. Jednak Norbert nie obawia się wyłącznie tego, czy Julia mu wybaczy. Chce jej zdradzić jeszcze pewien sekret, ale nie wie, jak dziewczyna zareaguje.Tymczasem Danuta szykuje świąteczne spotkanie dla znajomych i sąsiadów z bloku przy ulicy Kwiatowej. Nie zabraknie na nim również Norberta i Dominika – jaką rolę w ich życiu odegra prawniczka? I co zrobi Julia, gdy pozna tajemnicę Norberta?

Tom 8 autorstwa Wilczyńska Karolina , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 26,06 zł . Przeczytaj recenzję Grudniowe kwiaty.

Data premiery: 2020-11-12 Liczba stron: 728 Oprawa: miękka ISBN: 9788366570696 Grudniowe kwiaty. Rok na Kwiatowej.

POWIĄZANE KSIĄŻKI