Grudniowe kwiaty. Cykl Rok na Kwiatowej. Tom 8

Grudniowe kwiaty. Cykl Rok na Kwiatowej. Tom 8 - Karolina Wilczyńska | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Karolina Wilczyńska
WYMIAR
11,55 MB
NAZWA PLIKU
Grudniowe kwiaty. Cykl Rok na Kwiatowej. Tom 8.pdf
ISBN
3020829184044

OPIS

Tegoroczna zima na Kwiatowej przyniesie wiele niespodzianek! Dowiedz się, co słychać u Twoich ulubionych bohaterów w świątecznej odsłonie serii „Rok na Kwiatowej”!Norbert czuje, że nareszcie wszystko w jego życiu zaczyna się układać. Jego firma prężnie się rozwija, więc wraz ze wspólnikiem wynajmuje nowy lokal i przyjmuje coraz więcej zleceń. Gdyby tylko udało mu się naprawić relację z najlepszą przyjaciółką… Pojawia się doskonała okazja, bo zbliżają się święta, a to przecież szczególny czas, gdy możemy pokazać najbliższym, jak bardzo nam na nich zależy. Jednak Norbert nie obawia się wyłącznie tego, czy Julia mu wybaczy. Chce jej zdradzić jeszcze pewien sekret, ale nie wie, jak dziewczyna zareaguje.Tymczasem Danuta szykuje świąteczne spotkanie dla znajomych i sąsiadów z bloku przy ulicy Kwiatowej. Nie zabraknie na nim również Norberta i Dominika – jaką rolę w ich życiu odegra prawniczka? I co zrobi Julia, gdy pozna tajemnicę Norberta?

Autorem książki jest Karolina Wilczyńska. Należy do gatunków: literatura piękna, dla kobiet, powieść społeczno-obyczajowa.

Książka Koszt dostawy już od 0.00. Tegoroczna zima na Kwiatowej przyniesie wiele niespodzianek! Dowiedz się, co słychać u Twoich ulubionych bohaterów w świątecznej odsłonie serii „Rok na... Grudniowe kwiaty - Karolina Wilczyńska Format: pdf, epub, mobi Rozmiar: 5.4 mb Data wydania: 2020 Cykl: Rok na Kwiatowej (tom 8) Archiwum: 7zip (bez kompresji) Wersja językowa: polska Tegoroczna zima na Kwiatowej przyniesie wiele niespodzianek! Grudniowe kwiaty - Karolina Wilczyńska Format: pdf, epub, mobi Rozmiar: 5.4 mb Data wydania: 2020 Cykl: Rok na Kwiatowej (tom 8) Archiwum: 7zip (bez kompresji) Wersja językowa: polska Tegoroczna zima na Kwiatowej przyniesie wiele niespodzianek! ☞ Ebook - epub, mobi. Rok na Kwiatowej.

POWIĄZANE KSIĄŻKI