Gdybym cię nie spotkała

Gdybym cię nie spotkała - Agata Przybyłek | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agata Przybyłek
WYMIAR
4,58 MB
NAZWA PLIKU
Gdybym cię nie spotkała.pdf
ISBN
6139616174719

OPIS

Zimowa odsłona bestsellerowej serii z domkami Agaty Przybyłek to uniwersalna i poruszająca serca opowieść o altruizmie i sile miłości. Czy człowiek więcej zyskuje, czy traci, gdy dzieli się sobą?Sara prowadzi warsztaty teatralne dla najmłodszych. Gdy dowiaduje się, że jej była podopieczna ciężko zachorowała, postanawia zorganizować mikołajkową aukcję na leczenie dziewczynki. W końcu przed świętami ludzie chętniej otwierają serca dla innych. Dzięki zbiórce poznaje znanego sportowca, który wrócił do rodzinnego miasteczka po poważnej kontuzji. Daniel jest na życiowym zakręcie – całe życie poświęcił bieganiu i nie wie, jak odnajdzie się w nowej rzeczywistości. Czy ich spotkanie sprawi, że oboje wyjdą na prostą?W ośrodku kultury, gdzie pracuje Sara, w czasie wojny mieściła się synagoga i przytułek dla sierot. Dla jego dyrektorki sensem życia również było pomaganie potrzebującym dzieciom. Kim była ta kobieta i jak potoczyły się jej losy?Teraźniejszość i przeszłość splatają się w małym miasteczku gdzieś pośród mazowieckich pól. Ta wspaniała historia niesie nadzieję na to, że nasze decyzje – nawet jeśli wydają się trudne czy niewłaściwe, mogą w innym czasie, w innych okolicznościach, okazać się słuszne.

Bardzo cieszę się, że poznałam perypetie Sary i Chany. Połączenie obu historii bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło. Książka Gdybym cię nie spotkała pochodzi z wydawnictwa Czwarta Strona.

Język oryginalny: polski Kategoria: Literatura piękna Gatunek: społeczna, obyczajowa Forma: powieść Rok pierwszego wydania: 2020 Do BiblioNETki wprowadził(a): parilicium. Twoja ocena: Nie czytałem(am) Nie jestem zainteresowany(a) ... Gdybym cię nie spotkała; cytaty z książki "Gdybym cię nie spotkała" katalog cytatów [+ dodaj cytat] Zemsta, agresja i nienawiść zatruwają nasze serca, które stają się czarne jak smoła, a my nie jesteśmy zdolni odczuwać już radości i szczęścia.

POWIĄZANE KSIĄŻKI