Franklin uczy się współpracy

Franklin uczy się współpracy - praca zbiorowa | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
8,9 MB
NAZWA PLIKU
Franklin uczy się współpracy.pdf
ISBN
9571029246129

OPIS

Zielony żółwik Franklin i jego najlepszy przyjaciel miś chcą razem wystartować w zawodach wozików, czyli pojazdów własnej konstrukcji i pomysłu. Koledzy z zapałem zabierają się do pracy, ale wkrótce pojawiają się problemy… Każdy z konstruktorów ma swój pomysł na to, jak powinien wyglądać i nazywać się ich wozik. Franklin i miś muszą nauczyć się trudnej sztuki kompromisu i zasad współpracy. Przekonają się też, że czasami dobra zabawa jest ważniejsza niż samo zwycięstwo w zawodach. Książka ukazała się w ramach nowej serii Franklin i przyjaciele. Należące do niej książeczki powstały w oparciu o nowe odcinki filmowe przygód żółwia Franklina. Cechą wyróżniającą tę serię jest zupełnie nowa szata graficzna. Znani bohaterowie pojawiają się na nowoczesnych, trójwymiarowych ilustracjach wykonanych techniką komputerową. Same historyjki zachowują nadal lubiany przez dzieci klimat i ceniony przez dorosłych walor edukacyjny.

Franklin i przyjacie - 6227236335 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2016-06-07 - cena 5,19 zł ☆ Debit - Książęczka edukacyjna - Franklin uczy się współpracy - 67810 ☆ Błyskawiczna dostawa - zamówienie do g.

Franklin uczy się współpracy jest częścią serii Franklin. Opis: Franklin uczy się współpracy - Bourgeois Paulette. Zielony żółwik Franklin i jego najlepszy przyjaciel miś chcą razem wystartować w zawodach wozików, czyli pojazdów własnej konstrukcji i pomysłu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI