Python. Nowoczesne programowanie w prostych krokach (wydanie 2)

Python. Nowoczesne programowanie w prostych krokach (wydanie 2) - Bill Lubanovic | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Bill Lubanovic
WYMIAR
12,97 MB
NAZWA PLIKU
Python. Nowoczesne programowanie w prostych krokach (wydanie 2).pdf
ISBN
4569835248193

OPIS

Python nie jest językiem idealnym, jednak przybywa programistów, którzy uważają go za bliski ideału. Wyróżnia się prostotą i wszechstronnością. Jest wdzięcznym narzędziem do badania danych i tworzenia systemów sztucznej inteligencji, uwielbiają go analitycy, ekonomiści i naukowcy. Może posłużyć do tworzenia stron WWW czy aplikacji specjalnego przeznaczenia. Python należy do najbardziej spójnych i czytelnych języków programowania. Jest przykładem całkiem udanego kompromisu pomiędzy prostotą, łatwością przyswajania i wyjątkową skutecznością. Z pewnością warto się go nauczyć, jednak od początku dobrze jest wpoić sobie nawyki pisania kodu nowoczesnego, wysokiej jakości, zgodnego z dobrą praktyką.Oto znakomity, przystępny i świetnie napisany podręcznik do nauki Pythona. Opisuje podstawy kodu i struktur danych i stopniowo wprowadza bardziej zaawansowane zagadnienia, takie jak praca z bazami danych i stronami WWW, podstawy działania chmury obliczeniowej, uczenia maszynowego i strumieniowania zdarzeń. Poza standardową biblioteką Pythona przedstawiono tu przydatne zewnętrzne pakiety, dokładniej opisano te najbardziej pomocne. Omówiono dobre praktyki tworzenia, testowania i diagnozowania kodu. Książka zawiera też mnóstwo wskazówek i przykładów kodu. Wyjaśnia pewne szczególne funkcjonalności Pythona, których stosowanie jest o wiele lepszym rozwiązaniem niż adaptowanie technik z innych języków. Nawet jeśli dziś o programowaniu wiesz mniej niż niewiele, dzięki temu podręcznikowi staniesz się prawdziwym pythonowcem!W tej książce między innymi:podstawy Pythona oraz funkcje, moduły i pakietyprogramowanie zorientowane obiektowopraca z bazami danych: relacyjnymi i NoSQLklienty internetowe, serwery, interfejsy API i usługizarządzanie programami, procesami i wątkamiimplementacja współbieżności i komunikacji sieciowejProblemy? Rozwiąż je po pythonowsku!

Może posłużyć d... Opis: Python. Nowoczesne programowanie w prostych krokach.

Może posłużyć do tworzenia stron WWW czy aplikacji specjalnego przeznaczenia. Python należy ... Programowanie w Pythonie dla bystrzaków.

POWIĄZANE KSIĄŻKI