Oczy Michaliny

Oczy Michaliny - Marcin Szczygielski | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marcin Szczygielski
WYMIAR
5,76 MB
NAZWA PLIKU
Oczy Michaliny.pdf
ISBN
4773272036185

OPIS

Rzeczy, które widuje Michalina, bywają niebezpieczne, zabawne, ciekawe, dziwne, piękne, brzydkie, niekiedy straszne, ale nigdy, przenigdy nie są zwyczajne. Oczywiście mowa tu o rzeczach, których inni poza nią nie dostrzegają. Michalina, która niebawem skończy dwanaście lat, ma już tyle oleju w głowie, żeby o rzeczach tych nikomu nie opowiadać, bo – jak sądzi – nie są rzeczywiste. Pewnego dnia okazuje się się jednak, że nieprawdziwe rzeczy mogą być naprawdę przerażające, a jej niezwykły dar sprowadzi na Michalinę i jej bliskich śmiertelne niebezpieczeństwo...

312 s. oprawa twarda, 210×145 mm, ISBN 978-83-63841-49-2, wiek: 10+ Marcin Szczygielski już drugi raz zabiera nas do Miasta Czterech Wiatrów - tego samego, które znamy z książki Leo i czerwony automat.

Znajdziesz tu informacje jaki i gdzie spędzić czas z dzieckiem. Repertuary kin, teatrów, wydarzenia a także rozrywka, gry i masa konkursów. Oczy Michaliny - recenzja.

POWIĄZANE KSIĄŻKI