Oczy Michaliny

Oczy Michaliny - Marcin Szczygielski | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marcin Szczygielski
WYMIAR
10,86 MB
NAZWA PLIKU
Oczy Michaliny.pdf
ISBN
1717002335545

OPIS

Rzeczy, które widuje Michalina, bywają niebezpieczne, zabawne, ciekawe, dziwne, piękne, brzydkie, niekiedy straszne, ale nigdy, przenigdy nie są zwyczajne. Oczywiście mowa tu o rzeczach, których inni poza nią nie dostrzegają. Michalina, która niebawem skończy dwanaście lat, ma już tyle oleju w głowie, żeby o rzeczach tych nikomu nie opowiadać, bo – jak sądzi – nie są rzeczywiste. Pewnego dnia okazuje się się jednak, że nieprawdziwe rzeczy mogą być naprawdę przerażające, a jej niezwykły dar sprowadzi na Michalinę i jej bliskich śmiertelne niebezpieczeństwo...

oprawa twarda, 210×145 mm, ISBN 978-83-63841-49-2, wiek: 10+ Marcin Szczygielski już drugi raz zabiera nas do Miasta Czterech Wiatrów - tego samego, które znamy z książki Leo i czerwony automat. Nie jest to jednak ... Oczy Michaliny Dostępność: Towar na zamówienie.

To bardzo dobra książka, ale od Geniusza oczekuję powieści wybitnej. Moim zdaniem, ma znakomity koncept, ale jest nieco przekombinowana.

POWIĄZANE KSIĄŻKI