Najlepsze praktyki w Kubernetes. Jak budować udane aplikacje

Najlepsze praktyki w Kubernetes. Jak budować udane aplikacje - Eddie Villalba | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Eddie Villalba
WYMIAR
4,22 MB
NAZWA PLIKU
Najlepsze praktyki w Kubernetes. Jak budować udane aplikacje.pdf
ISBN
4472377544594

OPIS

Systemy informatyczne oparte na chmurze stały się atrakcyjną alternatywą dla standardowej infrastruktury. Wymusiły jednak radykalne zmiany w praktykach tworzenia, wdrażania i utrzymywania aplikacji. Dziś uwaga profesjonalistów skupiona jest na Kubernetes, który w ciągu zaledwie kilku lat stał się faktycznym standardem wdrażania natywnej chmury. Aby tworzone aplikacje funkcjonowały wydajnie, bezawaryjnie i niezawodnie, warto wdrożyć i stosować wzorce i najlepsze praktyki. Konieczne jest również przemodelowanie sposobu pracy programistów.Ta książka jest przeznaczona dla profesjonalnych użytkowników Kubernetes, którzy chcą poznać wzorce i najlepsze praktyki przy wdrażaniu rzeczywistych rozwiązań. Znalazły się tu informacje o jego działaniu w różnych skalach, topologiach i domenach, a także liczne przykłady zastosowania omawianych technologii. Sporo miejsca poświęcono zagadnieniom projektowania aplikacji, konfiguracji i działania usług Kubernetes, a także ciągłej integracji i testowania aplikacji. Ważnym zagadnieniem są takie aspekty zarządzania klastrem jak przydzielanie zasobów, zapewnienie bezpieczeństwa czy autoryzacja i dostęp do klastra. Prezentowane treści zilustrowano fragmentami przejrzystego kodu, co dodatkowo zwiększa przydatność tej książki w pracy inżyniera.Najciekawsze zagadnienia:konfiguracja i projektowanie aplikacji w Kuberneteswzorce monitorowania i zarządzanie uaktualnieniami aplikacjiwdrażanie i wycofywanie aplikacji Kubernetespolityka sieciowa i współpraca Kubernetes z architekturą Service Meshplatformy wysokiego poziomu na bazie KubernetesKubernetes i uczenie maszynoweNajlepsze praktyki w Kubernetes: poradzisz sobie z każdym wyzwaniem!

Ebook. Brendan Burns, Eddie Villalba, Dave Strebel, Lachlan Evenson | Cena 41.30 | Pobierz darmowy fragment | Systemy informatyczne oparte na chmurze stały się atrakcyjną alternatywą dl... Najlepsze praktyki w Kubernetes Jak budować udane aplikacje | Burns Brendan, Villalba Eddie, Strebel Dave, Evenson Lachlan | Helion.

Or call 1-800-MY ... Program Poznaj Kubernetes. Najlepszy sposób, byś zyskał solidne podstawy w wytwarzaniu i dostarczaniu aplikacji w oparciu o kontenery i Kubernetes.Ta wiedza pozwoli Ci zaskoczyć niejednego „eksperta".Już po 6 modułach będziesz potrafił użyć Kubernetes dla swojej aplikacji..

POWIĄZANE KSIĄŻKI