Kubernetes - rozwiązania chmurowe w świecie DevOps. Tworzenie, wdrażanie i skalowanie nowoczesnych a

Kubernetes - rozwiązania chmurowe w świecie DevOps. Tworzenie, wdrażanie i skalowanie nowoczesnych a - Justin Domingus | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Justin Domingus
WYMIAR
12,62 MB
NAZWA PLIKU
Kubernetes - rozwiązania chmurowe w świecie DevOps. Tworzenie, wdrażanie i skalowanie nowoczesnych a.pdf
ISBN
1868156013855

OPIS

Kubernetes jest standardową platformą rozproszonych aplikacji chmurowych. Pozwala na budowanie i wdrażanie niezawodnych, wydajnych i skalowalnych aplikacji. Jednak przebudowa klasycznej infrastruktury IT na rozwiązania chmurowe, aby mogła być przeprowadzona bez dużych utrudnień pracy firmy, wymaga przygotowania i odpowiedzi na kilka ważnych pytań.W tym wyczerpującym i praktycznym przewodniku opisano, jak działają kontenery Kubernetes, jak je budować i nimi zarządzać oraz jak projektować usługi i infrastrukturę cloud native. Wyjaśniono różnice między budowaniem swoich klastrów a korzystaniem z usług zarządzanych takich firm jak Amazon, Google i Microsoft. Dokładnie przedstawiono - od strony praktycznej - rozwijanie aplikacji, konfigurowanie i obsługę klastrów oraz automatyzację infrastruktury. Wiedza ta pozwoli na sprawne zbudowanie skalowalnej, odpornej na awarie i opłacalnej infrastruktury Kubernetes - w zgodzie z metodyką DevOps.W tej książce:solidne podstawy działania kontenerów i systemu Kubernetesuruchamianie własnych klastrówzarządzane usługi Kubernetes od Amazon, Google i innych dostawcówcykl życia kontenera i optymalizacja klastrównajlepsze narzędzia i najnowsze praktyki branżowezasady DevOps w praktyceKubernetes: nowoczesność, skalowalność i prawdziwa niezawodność!

You'l… Książka Kubernetes. Tworzenie niezawodnych systemów rozproszonych autorstwa Hightower Kelsey, Burns Brendan, Beda Joe , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 39,99 zł .

Praktyczne tworzenie aplikacji sieciowych. Wydanie III.

POWIĄZANE KSIĄŻKI