Hotel z piekła rodem

Hotel z piekła rodem - Robert O. | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Robert O.
WYMIAR
5,61 MB
NAZWA PLIKU
Hotel z piekła rodem.pdf
ISBN
1844931440321

OPIS

Chrzciny, wesela, narkotyki, libacje. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie!Przerażająco prawdziwe opowieści z piekła rodem, opowiedziane z perspektywy pewnego dyrektora, który ze względu na sytuację rodzinną zmuszony jest do zamieszkania na pewien czas w zarządzanym przez siebie hotelu, gdzieś pod Warszawą.Impreza firmowa dużej korporacji?Zemsta prostytutek?Wielki pożar?Jak wiele może się wydarzyć podczas jednego weekendu i co może pójść nie tak?Ten fabularyzowany zapis z życia dyrektora hotelu i jego pracowników, to niezbity dowód na to, że powyżej 250 kilometrów od domu to nadal zdrada, że nigdy nie warto denerwować Pań Pokojowych i że łatwo pozbywamy się wstydu, gdy „nikt” nie patrzy…Mocna lektura, przy której można popłakać się ze śmiechu... albo wstrzymać oddech z przerażenia i obrzydzenia.Sytuacje opisane w tej książce wydarzyły się naprawdę. I to wcale nie świadczy dobrze o nas. Ludziach.

Za kupno Każdej Książki otrzymasz Kod Rabatowy. Wspieraj Legalne Źródła zamiast strony typu chomikuj. "Hotel z piekła rodem", czyli duża doza czarnego humoru oraz groteski w codzienności podwarszawskiego hotelu - Ten fabularyzowany zapis z życia dyrektora hotelu i jego pracowników, to niezbity dowód na to, że powyżej 250 kilometrów od domu to nadal zdrada, że nigdy nie warto denerwować Pań Pokojowych i że łatwo pozbywamy się ... Hotele z piekła rodem.

POLACY W UK; BREAKING NEWS; Jeden z najbardziej znanych portali podróżniczych, TripAdvisor określił gdzie znajduje się najbardziej brudny hotel w całej Unii Europejskiej. Okazuje się, że niechlubne miano zyskał położony na terenie Wielkiej Brytanii ... Dobry hotel z piekła rodem.

POWIĄZANE KSIĄŻKI