Chiński wirus

Chiński wirus - Krzysztof Koziołek | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Krzysztof Koziołek
WYMIAR
12,74 MB
NAZWA PLIKU
Chiński wirus.pdf
ISBN
4131333410212

OPIS

Ilario Incerto ? światowej sławy piłkarz i zawodnik Juventusu Turyn ? z powodu koronawirusa traci najbliższą osobę. Nieoczekiwanie kontaktuje się z nim pracownik polskiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych, któremu nowy patogen dopiero co zabił ojca. Nieznajomy twierdzi, że wie, kto ponosi winę za wybuch światowej pandemii.Mężczyźni łączą siły i zaczynają zakrojone na międzynarodową skalę śledztwo. To, czego wkrótce się dowiedzą, ściągnie na nich śmiertelne niebezpieczeństwo.

Do tej pory stwierdzono 200 zakażeń - głównie w Chinach, ale pierwsze przypadki odnotowano także w Korei Południowej, Japonii i ... Zobacz najciekawsze publikacje na temat: chiński wirus. Szczepienie przeciwko koronawirusowi.

Wraz z kolejnymi doniesieniami o zakażeniu chińskim wirusem, które napływają z różnych części świata, w tym z Polski, w sieci pojawia się wiele nieprawdziwych ... Dr Jerzy Jaśkowski: chiński wirus Wuhan - użyteczni idioci w akcji. 27 stycznia 2020 27 stycznia 2020 Beata.

POWIĄZANE KSIĄŻKI