24 opowieści adwentowe. Czekając na Jezusa

24 opowieści adwentowe. Czekając na Jezusa PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
WYMIAR
7,51 MB
NAZWA PLIKU
24 opowieści adwentowe. Czekając na Jezusa.pdf
ISBN
5779740092217

OPIS

Ta piękna książka dla dzieci jest kolekcją 24 zupełnie wyjątkowych opowieści adwentowych i wigilijnych, które poniekąd pełnią funkcję kalendarza adwentowego. Codziennie w grudniu możemy wieczorkiem usiąść z naszymi pociechami i przeczytać im opowiadanie związane z Bożym Narodzeniem i tym samym umilić czas oczekiwania na Wigilię. Historie są różne, zarówno te klasyczne, jak Pokłon Trzech Króli, Herod dowiadujący się o nadejściu Mesjasza czy oczywiście samo Boże Narodzenie, jak i bardziej zaskakujące, jak na przykład te o zupełnie niezwykłej pielęgniarce, o czwartym Mędrcu czy o Bożej niespodziance. Wszystkie opowieści prezentują morał osadzający się na dobroci i miłości.

35,00 zł Sprawdź warunki darmowej wysyłki Ilość: Ta piękna książka dla dzieci jest kolekcją 24 zupełnie wyjątkowych opowieści ... 24 OPOWIEŚCI ADWENTOWE CZEKAJĄC NA JEZUS A w kategorii Książki. Ta piękna książka dla dzieci jest kolekcją 24 zupełnie wyjątkowych opowieści adwentowych i wigilijnych, które poniekąd pełnią funkcję kalendarza adwentowego. 24 opowieści adwentowe.

Skontaktuj się z nami: 792-530-700. Szukaj.

POWIĄZANE KSIĄŻKI