Wszystkie korony Ewy Wachowicz

Wszystkie korony Ewy Wachowicz - Ewa Wachowicz | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ewa Wachowicz
WYMIAR
12,61 MB
NAZWA PLIKU
Wszystkie korony Ewy Wachowicz.pdf
ISBN
1852103918962

OPIS

EWA, JAKIEJ NIE ZNACIE PIĘKNA JAK ZAWSZE, SZCZERA DO BÓLUJedyna miss, którą potraficie wymienić z imienia i nazwiska. Najpiękniejsza kobieta polskiej kuchni, kulinarny autorytet. Obiekt pożądania mężczyzn i dobra przyjaciółka milionów Polek. Czytaliście setki wywiadów z nią, od lat oglądacie ją w telewizji. Wiecie więc, że Miss Polonia pochodzi z niewielkiej wsi, ale nie słyszeliście, że potrafi odebrać poród krowy, a może mieć domieszkę błękitnej krwi. Że doskonale pamięta kolejność liczb na kole do ruletki i uwielbia robić z tej wiedzy użytek. Że niemal znalazła męża dzięki pomocy biura matrymonialnego. Że potrafiła się postawić mafii i że całkiem twarzowo jej w dredach. Że moment, w którym opuścili ją najważniejsi dla niej ludzie, całkiem ją odmienił. Nie wiecie tego wszystkiego, bo Ewaz dbałością o każdy drobiazg strzeże prywatności. Przynajmniej tak było dotąd.PIERWSZA BIOGRAFIA EWY WACHOWICZPowyższy opis pochodzi od wydawcy.

Nigdy wcześniej Ewa Wachowicz nie ujawniała tak wielu faktów ze swojego życia osobistego.,,Doszła tak daleko, że trudno jej teraz nie obejrzeć się za siebie, opowiedzieć o swojej drodze. Wszystkie korony Ewy Wachowicz (z autografem) Księgarnia internetowa Ministerstwo Książki ... Wszystkie korony Ewy Wachowicz (z autografem) | Ewa Wachowicz, Marek Bartosik | Znak. Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Wszystkie korony Ewy Wachowicz To pierwsza publikacja tak obszernie ukazująca fascynujące życie Miss.

Promiss Ewa Wachowicz 30-320 Kraków ul. ks.

POWIĄZANE KSIĄŻKI