Projektowanie interfejsów., Sprawdzone wzorce projektowe. Wydanie III

Projektowanie interfejsów., Sprawdzone wzorce projektowe. Wydanie III - Charles Brewer | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Charles Brewer
WYMIAR
6,50 MB
NAZWA PLIKU
Projektowanie interfejsów., Sprawdzone wzorce projektowe. Wydanie III.pdf
ISBN
1634749158867

OPIS

Twórcy oprogramowania mogą dziś korzystać z wielu niesłychanie sprawnych narzędzi do tworzenia świetnych aplikacji. Równocześnie obserwujemy olbrzymi rozwój oprogramowania przeznaczonego do najróżniejszych urządzeń. Producenci aplikacji prowadzą swoisty wyścig zbrojeń, starając się zapewnić swoim użytkownikom porywające wrażenia podczas korzystania z oferowanych produktów. W tym niezwykle zmiennym środowisku stałe pozostaje jedno: sposób, w jaki ludzie postrzegają oprogramowanie i z niego korzystają. Ludzkie zmysły i psychika człowieka się nie zmieniają. Nawet najdoskonalsza aplikacja, jeśli ma być użyteczna, musi zapewniać interfejs odpowiadający potrzebom odbiorców.Publikacja pozwala zapoznać się z fundamentalnymi teoriami i praktycznymi aspektami dobrego designu; to wydanie zostało starannie przejrzane i uzupełnione o najnowsze osiągnięcia w tej dziedzinie. Zawiera również spory zbiór sprawdzonych wzorców projektowych, znacząco ułatwiających projektowanie interfejsów. Wzorce te stworzono z wykorzystaniem zdobyczy psychologii, starano się przy tym zadbać o ich wszechstronność. Podstawą do ich zbudowania były większe lub mniejsze zadania wykonywane przy użyciu oprogramowania. Książka ułatwia poruszanie się po skomplikowanych zagadnieniach projektowania interfejsów, zapewniając wzorce dla aplikacji mobilnych, przeglądarkowych i samodzielnych programów komputerowych. Każdy wzorzec został zilustrowany przykładowymi projektami i opatrzony praktycznymi wskazówkami.Dzięki tej książce dowiesz się, jak:przygotować się do projektowania interfejsuzapewnić, aby oprogramowanie miało strukturę zrozumiałą dla użytkownikówprojektować komponenty ułatwiające użytkownikom wykonywanie zadańułatwić użytkownikom odnajdywanie potrzebnych funkcjiuwzględniać w projektowaniu wizualnym aspekt użyteczności produktutworzyć efektowne wizualizacje do prezentacji danychWzorce projektowe interfejsów: najlepsze wsparcie projektanta UX!

Ebook. Jenifer Tidwell, Charles Brewer, Aynne Valencia-Brooks | Cena 59.50 | Pobierz darmowy fragment | Publikacja pozwala zapoznać się z fundamentalnymi teoriami i praktycznym... Wzorce projektowe interfejsów: najlepsze wsparcie projektanta UX! Książka Projektowanie interfejsów Sprawdzone wzorce projektowe, pochodzi z wydawnictwa Helion.

Najważniejsze jest pierwsze wrażenie! Mimo istnienia ogromnej ilości narzędzi do tworzenia interfejsów użytkownika projektowanie dobrych interfejsów aplikacji wciąż nie jest łatwe. Projektowanie interfejsów Sprawdzone wzorce projektowe Podręcznik do informatyki już od 58,43 zł - od 58,43 zł, porównanie cen w 6 sklepach. Zobacz inne Informatyka, najtańsze i najlepsze oferty, 20% taniej na książki z serii Poradniki ! Codziennie inna książka.

POWIĄZANE KSIĄŻKI