Programuj tak, aby nie naprawiać. Planowanie projektów i systemów

Programuj tak, aby nie naprawiać. Planowanie projektów i systemów - Juval Löwy | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Juval Löwy
WYMIAR
7,80 MB
NAZWA PLIKU
Programuj tak, aby nie naprawiać. Planowanie projektów i systemów.pdf
ISBN
1999761715166

OPIS

Tworzenie oprogramowania, zwłaszcza dużych i złożonych aplikacji, bywa problemem. Często objawy złego planowania projektu nie mają wiele wspólnego z uwarunkowaniami technicznymi: wysoki poziom stresu, duża rotacja pracowników, wypalenie zawodowe, brak zaufania, niska samoocena, a nawet różnego rodzaju dolegliwości fizyczne. Przyczyny tego stanu rzeczy są podobne: określane w nierealny sposób koszty, terminy i wymagania. Później okazuje się, że wewnętrznej złożoności systemu nikt nie rozumie, nad koniecznymi ciągłymi zmianami nikt nie panuje, a wytworzone oprogramowanie jest niemal niemożliwe do utrzymania. Jak widać, problem jest wielowymiarowy. Wielowymiarowe musi więc też być narzędzie, które umożliwi jego rozwiązanie.W tym praktycznym przewodniku uniwersalne zasady projektowania zostały dostosowane do specyfiki wytwarzania oprogramowania. Znalazł się tu zbiór najważniejszych zasad inżynierii oprogramowania, jak również wyczerpujący zestaw narzędzi i technik do stosowania w projektach programistycznych. Ich zastosowanie sprawi, że gotowy system będzie łatwy do utrzymania, rozszerzalny, nie będzie zbyt kosztowny, a jego wykonanie będzie realne pod względem czasu i ryzyka. Koncepcje opisane w książce stanowią doskonały punkt wyjścia, gdyż pozwalają sporządzić dobry projekt systemu oprogramowania oraz dobry plan budowy tego systemu. Dopiero to umożliwi ukończenie pracy w wyznaczonym terminie i bez przekroczenia założonego budżetu, a wytworzony produkt będzie łatwy w utrzymaniu, możliwy do rozszerzania oraz wielokrotnego użycia.W książce między innymi:koncepcja projektowania systemu i planowania projektudekompozycja systemu, jego struktura i łączenie komponentównarzędzia i techniki potrzebne w planowaniu i projektowaniumierzenie i wyliczanie ryzyka projektu i jego wariantówzaawansowane techniki projektowania systemów o wysokiej złożonościMistrz w projektowaniu oprogramowania rozważa bardzo niewiele opcji!

Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia. Opis: Programuj tak, aby nie naprawiać. - Löwy Juval.

Często objawy złego planowania projektu nie mają wiele wspólnego z uwarunkowaniami technicznymi: wysoki poziom stresu, duża rotacja pracowników, wypalenie zawodowe, brak zaufania, niska samoocena, a nawet różnego ro... PROGRAMUJ TAK ABY NIE NAPRAWIAĆ PLANOWANIE PROJEKTÓW I SYSTEMÓW LÖWY J. Wydawnictwa polskie i anglojęzyczne.

POWIĄZANE KSIĄŻKI