Na własnej skórze. Mała książka o wielkim narządzie

Na własnej skórze. Mała książka o wielkim narządzie - Paulina Łopatniuk | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Paulina Łopatniuk
WYMIAR
5,31 MB
NAZWA PLIKU
Na własnej skórze. Mała książka o wielkim narządzie.pdf
ISBN
2978432481574

OPIS

Z tej książki dowiesz się:Ile waży cała ludzka skóra?Czym są pchły piaskoweJak człowiekowi mogą wyrosnąć rybie łuski?Dlaczego Lenin był grzybem?Skóra jest naszym największym organem. I pomimo obiegowej opinii – bardzo skomplikowanym. Wbrew temu, co widzimy gołym okiem, nie jest jednolitą warstwą, lecz złożoną strukturą. I każdy jej element może zachorować.Paulina Łopatniuk, autorka bestsellera „Patolodzy. Panie doktorze, czy to rak?”, zagłębia się w zakamarki skóry. Buszuje pośród stadek gruczołów potowych, wędruje między wężowymi splotami naczyń krwionośnych, śledzi przebieg gałązek nerwowych i wpatruje się w masywy gruczołów łojowych. Tę książkę poczujecie na własnej skórze!

Rok wydania: 2020. Skóra (anat.), Wydawnictwa popularne dostępne: 0 z 1 ...

Nie samymi nowotworami żyjemy, a mowa o narządzie, który niejednokrotnie boryka się z kłopotami niekoniecznie wcale wiele mniej aniżeli te onkologiczne ... ☞ Ebook - epub, mobi. Na własnej skórze.

POWIĄZANE KSIĄŻKI