Google Cloud Certified Professional Cloud Architect. Wprowadzenie do platformy i materiały egzaminac

Google Cloud Certified Professional Cloud Architect. Wprowadzenie do platformy i materiały egzaminac - Soumen Chatterjee | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Soumen Chatterjee
WYMIAR
11,68 MB
NAZWA PLIKU
Google Cloud Certified Professional Cloud Architect. Wprowadzenie do platformy i materiały egzaminac.pdf
ISBN
3951035416705

OPIS

Chmura obliczeniowa jest rozwiązaniem niezawodnym i zapewniającym wysoki poziom bezpieczeństwa systemu. Nowoczesne rozwiązania tego rodzaju charakteryzują się dużą elastycznością i skalowalnością, pozwalają na budowę i rozbudowę aplikacji, monitorowanie ich pracy oraz zarządzanie nimi, jak również bazami danych i innymi usługami w sposób globalny. Spośród chmur obliczeniowych jedne z najciekawszych i najbardziej innowacyjnych rozwiązań oferuje Google. Aby jednak optymalnie wykorzystać potencjał chmury Google, trzeba dysponować odpowiednią wiedzą i umiejętnościami. Certyfikat Google nadawany profesjonalistom gwarantuje odpowiedni poziom kompetencji.Ta książka pomoże Ci w uzyskaniu certyfikatu profesjonalisty Google (GCP) w specjalności architekta chmury Google. Znajdziesz tu wszystkie niezbędne materiały, dzięki którym przygotujesz się do egzaminu. Swoją wiedzę będziesz mógł skontrolować za pomocą stu przykładowych pytań sprawdzających. Jeśli nie planujesz zdobycia GCP, zyskasz głęboką wiedzę dotyczącą platformy Google Cloud. Nauczysz się projektować rozwiązania chmurowe, wdrażać je i zarządzać nimi w sposób zapewniający wysoką niezawodność i bezpieczeństwo systemu. Znajdziesz tu również informacje dotyczące maszyn wirtualnych, przechowywania, transferu i migracji danych, a także narzędzi niezbędnych do zarządzania internetem rzeczy (IoT), uczenia maszynowego i budowania aplikacji do specyficznych zastosowań biznesowych.W tej książce między innymi:wprowadzenie do platformy Google Cloudprojektowanie i wdrażanie architektury rozwiązań chmurowychzarządzanie bezpieczeństwem i tożsamością w chmurze Googleanaliza i optymalizacja procesów technicznych i biznesowychprzyszłość platformy Google CloudChmura Google: nowy paradygmat architektury najlepszych systemów IT!

0,0 / 10 0 ... cena 48.95 Google Cloud Certified Professional Cloud Architect. Wprowadzenie do platformy i materiały egzaminacyjne.

Fascynuje się rolą sztucznej inteligencji w przyszłym świecie, dostrzega w niej ... Książka „Google Cloud Certified Professional Cloud Architect. Wprowadzenie do platformy i materiały egzaminacyjne" - oprawa miękka - Wydawnictwo Helion.

POWIĄZANE KSIĄŻKI