Czym chata bogata. Historie kuchenne o miłości, rodzinie i sile tradycji

Czym chata bogata. Historie kuchenne o miłości, rodzinie i sile tradycji - Barbara Czaykowska-Kłoś | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Barbara Czaykowska-Kłoś
WYMIAR
12,99 MB
NAZWA PLIKU
Czym chata bogata. Historie kuchenne o miłości, rodzinie i sile tradycji.pdf
ISBN
1062497922643

OPIS

Barbara Czaykowska-Kłoś urodziła się na Rzeszowszczyznie 19 lipca 1944 roku. Jest technikiem żywienia oraz absolwentką studium dietetycznego. Od lat 60. mieszka w Warszawie. Jako dziecko przewędrowała z rodziną niemal całe południe Polski w poszukiwaniu bezpiecznego miejsca. Domu.Przez wiele lat rodzina mieszkała na Śląsku Opolskim pośród niezwykle życzliwych miejscowych.Wspomnienia, rodzinne historie i smaki, które jak u Prousta przenoszą w bliską sercu przeszłość, były motywem przewodnim pierwszego tomu „Historii kuchennych”.Drugi tom powstał z podobnej potrzeby, chociaż tęsknota do dawnych smaków i wspomnień wzbogaciła się o niewyobrażalną miłość do dzieci, wnuków, piesków, kotków, ptaków, drzew...Porady, zdrowe mikstury, niezwykłe nalewki, potrawy, które przenoszą do dawnych zabawnych lub smutnych historii i te, które pomagają nakarmić największego niejadka.Bogactwo smaków, wiedzy, mnóstwo ciepła i humoru...To można znaleźć w drugiej części „Historii kuchennych”.

O miłości, rodzinie i sile tradycji", rozmawia Malwina Szymańska . Z Barbarą Czaykowską-Kłoś, autorką książki „Historie kuchenne.

96 likes · 4 talking about this. Oficjalna strona Barbary Czaykowskiej-Kłoś, autorki książki "Historie Kuchenne.

POWIĄZANE KSIĄŻKI