Powstanie '44

Powstanie '44 - Norman Davies | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Norman Davies
WYMIAR
7,34 MB
NAZWA PLIKU
Powstanie '44.pdf
ISBN
2049627006838

OPIS

Żadna inna książka nie zrobiła tyle dla obalenia kłamstw i mitów o Powstaniu Warszawskim. Sprzedana w nakładzie liczącym kilkaset tysięcy egzemplarzy ukształtowała wyobrażenia całego pokolenia o niezwykłym zrywie z 1944 roku. Książka pełna jest informacji malujących szerokie tło powstania i wstrząsających świadectw naocznych świadków i uczestników wydarzeń, włącznie z relacjami żołnierzy niemieckich. (…) Powoli dwa obiegi - ten, który współtworzy swymi pracami Davies, i ten, który przez lata nie przejmował się zbytnio wielkimi lukami w historycznej świadomości europejskiej - zaczynają się zrastać. Adam Szostkiewicz, „Polityka”

90.00 zł. Na stanie (może być zamówiony) ilość Powstanie 44.

Zwiedzający będą mogli skorzystać ze ścieżki audio, która pozwoli na bezpieczne zapoznanie się z muzealną ekspozycją. Dodatkowo w lutym zwiedzanie wystawy z przewodnikiem będzie bezpłatne - goście zapłacą jedynie za bilet wstępu do Muzeum. Miasto 44 (2014) - Miłość dwojga młodych ludzi zostaje wystawiona na próbę, gdy 1 sierpnia 1944 wybucha Powstanie Warszawskie. Śladami Powstania '44.

POWIĄZANE KSIĄŻKI