O siedmiu krasnoludkach, które nigdy nie spotkały królewny Śnieżki. I inne prawdziwe opowieści.

O siedmiu krasnoludkach, które nigdy nie spotkały królewny Śnieżki. I inne prawdziwe opowieści. - Janusz Leon Wiśniewski | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Janusz Leon Wiśniewski
WYMIAR
10,21 MB
NAZWA PLIKU
O siedmiu krasnoludkach, które nigdy nie spotkały królewny Śnieżki. I inne prawdziwe opowieści..pdf
ISBN
4968627607025

OPIS

Ewelina Wojdyło, nauczycielka i kreatorka kultury oraz Janusz Leon Wiśniewski, naukowiec i pisarz, mieszkający pod jednym dachem, stworzyli książkę wyjątkową, bardzo osobistą. Sięgnęli do swoich wspomnień, by opowiedzieć o niezwykłych momentach swojego dzieciństwa i dzieciństwa swoich córek i synów. Momentach, które ich ukształtowały, pozwoliły zrozumieć siebie, innych, świat... Snują swoje opowieści jak najlepsi bajarze, a my, mali i duzi, ogrzewamy serca czułością płynącą z każdego słowa. Znajdziemy w tych historiach bohaterów rodem z baśni, mądrość przypowieści i prawdę z życia wziętą.

Janusz Leon Wiśniewski Ewelina Wojdyło Ewelina Wojdyło, nauczycielka i kreatorka kultury oraz Janusz Leon Wiśniewski, naukowiec i pisarz, mieszkający pod jednym dachem, stworzyli książkę wyjątkową, bardzo osobistą. O siedmiu krasnoludkach, które nigdy nie spotkały królewny Śnieżki. I inne prawdziwe opowieści Janusz Leon Wiśniewski , Ewelina Wojdyło O siedmiu krasnoludkach, które nigdy nie spotkały królewny Śnieżki.

Sięgnęli do swoich wspomnień, by opowiedzieć o niezwykłych momentach swojego dzieciństwa i dzieciństwa swoich córek i synów. Momentach, które ich ukształtowały, pozwoliły zrozumieć siebie, innych ... O siedmiu krasnoludkach, które nigdy nie spotkały królewny Śnieżki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI