Gramy w zielone. Ekoteatrałki szkolne, domowe i plenerowe

Gramy w zielone. Ekoteatrałki szkolne, domowe i plenerowe - Kalina Jerzykowska | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Kalina Jerzykowska
WYMIAR
5,26 MB
NAZWA PLIKU
Gramy w zielone. Ekoteatrałki szkolne, domowe i plenerowe.pdf
ISBN
3524099058687

OPIS

Najnowszy zbiór sztuk teatralnych Kaliny Jerzykowskiej, entuzjastki teatru dziecięcego.Znajdziecie tu garść pomysłów na szkolny, klasowy, świetlicowy, obozowy ekokabaret. Kabaret zaangażowany, promujący ekologię codzienną, najprostszą, a przez to najskuteczniejszą. Recyklingowy, bo tworzony przy wykorzystaniu najprostszych środków, czyli tych, które mamy pod ręką. Teatr dowcipny i rozśpiewany – w tomiku znajdziecie wiele odniesień do pięknych, „zielonych” piosenek, poczynając od Pamiętajcie o ogrodach Jonasza Kofty. Przepełniony energią i zaangażowany, bo tworzony pod hasłem: Nie poprawimy (choć trochę) świata bez przekonania, że nawet małolat i małolata mogą zrobić coś dla świata!

196. Mitologia : wierzenia i podania Greków i Rzymian.

Ekoteatrałki szkolne, domowe i plenerowe? to książka, która świetnie wpisze się w nurt proekologicznego wychowania dzieci. Znajdziecie w niej scenariusze prostych sztuk teatralnych, które pozwolą przygotować krótkie przedstawienia, w których główną rolę zagra nie kto inny, jak właśnie ekologia.

POWIĄZANE KSIĄŻKI