Czas pokaże

Czas pokaże - Anna Ficner-Ogonowska | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Ficner-Ogonowska
WYMIAR
12,48 MB
NAZWA PLIKU
Czas pokaże.pdf
ISBN
4680094951636

OPIS

Wydawać by się mogło, że życie Julki jest poukładane i nie ma w nim miejsca na niespodzianki. W trudnych chwilach zawsze może liczyć na wierną przyjaciółkę Nelę i bliskich, choć jej rodzinie nie brak wad. Jednak wystarczy jedno uderzenie serca i chwila namiętności, by wszystko się zmieniło. W tej historii nic nie jest takie, jakim wydaje się na pierwszy rzut oka.Życie pokazuje, że prawdziwe uczucia wymagają wielkich poświęceń. Czy Julka znajdzie w sobie dosyć siły i odwagi by podążyć za głosem serca? Jakich wyborów dokona? Czy znajdzie szczęście i spełnienie u boku ukochanego? Czas pokaże…

SOLIDARNOŚĆ KOBIET, PRAWDA, WOLNOŚĆ, PRAWO DO DECYDOWANIA O SOBIE, NOWA ERA, NOWY POCZĄTEK - napisała. W czwartek (28 stycznia) odbędzie się kolejny protest, który ma się odbyć w większości polskich miast. Czas pokaże, kto ostatecznie zostanie - Czas pandemii weryfikuje, kto na rynku zostanie, a kto się wykruszy.

Wymagana jest obsługa plików cookie i JavaScriptu. Nie przegapisz żadnej oferty! Obserwujesz to wyszukiwanie. Gdy pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię mailowo.

POWIĄZANE KSIĄŻKI