Szelmostwa niegrzecznej dziewczynki

Szelmostwa niegrzecznej dziewczynki - Mario Vargas Llosa | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Mario Vargas Llosa
WYMIAR
8,43 MB
NAZWA PLIKU
Szelmostwa niegrzecznej dziewczynki.pdf
ISBN
7267083378162

OPIS

Ricardo był nastolatkiem, kiedy poznał niegrzeczną dziewczynkę. Od tamtego dnia przez ponad pięćdziesiąt lat ukochana pojawia się w jego życiu i znika bez śladu. Czy to w Limie, Paryżu, Londynie, Tokio czy Madrycie – każdy jej powrót będzie ważnym wydarzeniem w życiu Ricarda i ważnym momentem w najnowszej historii świata."Szelmostwa niegrzecznej dziewczynki" to przewrotna opowieść o femme fatale i miłości aż po grób, miłości idealnej, perwersyjnej, archetypicznej, która potrafi nadać życiu sens i strącić na dno rozpaczy.

Okładka i tytuł sugerują coś z pogranicza grzeszności. Szelmostwa niegrzecznej dziewczynki . Mario Vargas Llosa.

Mario Vargas Llosa noblista (2010), o którym mówi cały świat. Jeden z najwybitniejszych współczesnych pisarzy. Szelmostwa niegrzecznej dziewczynki Książka już od 27,88 zł - od 27,88 zł, porównanie cen w 27 sklepach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI