Swing Time

Swing Time - Zadie Smith | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Zadie Smith
WYMIAR
3,66 MB
NAZWA PLIKU
Swing Time.pdf
ISBN
9123937922791

OPIS

Dwie przyjaciółki marzą o karierze tancerek, choć tylko jedna z nich – Tracey – ma prawdziwy talent. Drugą pasjonuje rytm, zachwycają ciemnoskóre ciała i czarna muzyka, fascynuje prawdziwa wolność. Skomplikowana, napędzana rywalizacją przyjaźń niespodziewanie się kończy. Dziewczyny nigdy już nie będą ze sobą blisko, ale też nigdy o sobie nie zapomną. Po latach Tracey udaje się spełnić marzenie z dzieciństwa, ale boryka się z dorosłym życiem, podczas gdy jej przyjaciółka, jako asystentka słynnej gwiazdy, wkracza w świat blichtru i sukcesu. W podróży między Londynem, Nowym Jorkiem i zachodnią Afryką odkrywa, że życie to nieustanny taniec, którego rytm dyktują zmieniające się czasy. Wibrującą muzyką, roztańczoną powieść o przyjaźni, pasji i poszukiwaniu korzeni nazwano najlepszą książką Zadie Smith. „Najbardziej poruszająca powieść Zadie Smith od dekady”. – Alexandra Schwartz, „The New Yorker” „To piąta powieść Zadie Smith i według mnie najlepsza”. – „The Guardian”„Wirtuozerska powieść, pełna wnikliwych i subtelnych obserwacji na temat tańca, koloru skóry, klasy społecznej, globalnej kultury, a przede wszystkim wyjątkowych więzi, które łączą najlepsze przyjaciółki, a także matkę i córkę”. –Zadie Smith – jedna z najważniejszych współczesnych pisarek. Każda jej książka trafia zarówno na listy bestsellerów, jak i do zestawień najważniejszych książek roku. Autorka . "Białych zębów", "O pięknie", "Londyn NW". Mieszka w Londynie i Nowym Jorku.

Poruszone w niej tematy pojawiały się w poprzednich książkach autorki, która wciąż wraca do kwestii tożsamości i przynależności, tutaj wydają się jednak wyjątkowo świeże i ważne. 'Swing! Dig the rhythm! Swing! Dig the message!' - 'Swing' from Bernstein's Wonderful Town Possibly Zadie Smith's most divisive novel to date, Swing Time is a tale of two brown girls, both dancers, dreaming of being the Ginger to someone's Fred. Both girls, Tracey and our unnamed narrator, grow up on the estates of North London (or, as Smith ... Swing Time Książka romantyczna już od 29,68 zł - od 29,68 zł, porównanie cen w 27 sklepach.

W swojej piątej książce, brytyjska autorka powraca do ulubionych motywów - dorastania, korzeni i przyjaźni - by wykreować z nich piękną, hipnotyzującą opowieść o dążeniu do wyznaczonych celów oraz życiu po swojemu, według własnych zasad. Zadie smith swing time na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje. Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Swing time is a swing jazz style..

POWIĄZANE KSIĄŻKI