Serce Europy

Serce Europy - Norman Davies | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Norman Davies
WYMIAR
8,67 MB
NAZWA PLIKU
Serce Europy.pdf
ISBN
3138140999443

OPIS

Polska sercem Europy! Najbardziej oryginalna historia Polski, jaką kiedykolwiek napisano. "Serce Europy" to osobista podróż Daviesa przez polską historię. Brytyjski historyk prowadzi nas od czasów najnowszych do epok najbardziej odległych. Wraz z nim odkrywamy, jak mocno historia i kultura kształtują polską teraźniejszość. Kolejny majstersztyk! Serce Europy to głęboka analiza i odważna prezentacja poglądów autora. Książka zaczyna się i kończy Solidarnością – w ten sposób ten niepowtarzalny ruch stanowi ramy historii narodu.„New York Times Review of Books”

W „Sercu Europy" podróż przez polską historię biegnie ścieżką od czasów najnowszych do epok ... Serce Europy to osobista podróż Daviesa przez polską historię. Brytyjski historyk prowadzi nas od czasów najnowszych do epok najbardziej odległych.

Brytyjski historyk prowadzi nas od czasów najnowszych do epok najbardziej odległych. Wraz z nim odkrywamy, jak mocno historia i kultura kształtują polską teraźniejszość.

POWIĄZANE KSIĄŻKI