Serce Europy

Serce Europy - Norman Davies | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Norman Davies
WYMIAR
12,91 MB
NAZWA PLIKU
Serce Europy.pdf
ISBN
6611760873319

OPIS

Polska sercem Europy! Najbardziej oryginalna historia Polski, jaką kiedykolwiek napisano. "Serce Europy" to osobista podróż Daviesa przez polską historię. Brytyjski historyk prowadzi nas od czasów najnowszych do epok najbardziej odległych. Wraz z nim odkrywamy, jak mocno historia i kultura kształtują polską teraźniejszość. Kolejny majstersztyk! Serce Europy to głęboka analiza i odważna prezentacja poglądów autora. Książka zaczyna się i kończy Solidarnością – w ten sposób ten niepowtarzalny ruch stanowi ramy historii narodu.„New York Times Review of Books”

Brytyjski historyk prowadzi nas od czasów najnowszych do epok najbardziej odległych. Wraz z nim odkrywamy, jak mocno historia i kultura kształtują polską teraźniejszość.

80, 00 z ... W Sercu Europy podróż przez polską historię biegnie ścieżką od czasów najnowszych do epok najbardziej w czasie odległych. Dzięki temu zabiegowi autor Powstania `44, Europy oraz mnóstwa innych historycznych bestsellerów rozpościera przed czytelnikiem niezwykłą panoramę historycznych i kulturowych sił kształtujących naszą ... Polska sercem Europy! Najbardziej oryginalna historia Polski, jaką kiedykolwiek napisano.

POWIĄZANE KSIĄŻKI