Okruch

Okruch - Anna Ficner-Ogonowska | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Ficner-Ogonowska
WYMIAR
5,80 MB
NAZWA PLIKU
Okruch.pdf
ISBN
3604004103529

OPIS

Na początku jest grom z jasnego nieba. Jedno spojrzenie, jeden dotyk, jedno słowo. Od tej chwili życie dwojga ludzi zmieni się bezpowrotnie. Ona wreszcie zmierzy się ze swoim strachem przed bliskością. On odkryje prawdę o sobie i swojej rodzinie. Czy czeka ich wspólna przyszłość? Anna Ficner-Ogonowska zabierze Cię w świat prawdziwych uczuć, silnych przeżyć i dramatycznych wydarzeń. Okruch to niezwykła powieść, która przywraca wiarę w sens życia i pozwala zrozumieć, czym jest odpowiedzialna miłość. „To prawda, że jedna iskra wystarczy, by wywołać pożar i zniszczyć wszystko wokół. Ale jeden dobry okruch pamięci wystarczy, by wiele zachować, by karmić się nim przez całe życie. Zrozumiałam, że to moja jedyna nieskończoność.”[fragment książki]

Ten kamień ewolucyjny z wyglądu przypomina słońce. Także jego działanie jest z samym słońcem powiązanie, a którego potrzebują niżej wymienione Pokemony. Okruch pozdrawia z adopcji! 06.03.2020.

Zarezerwuj wizytę, korzystając z LekarzeBezKolejki.pl! Jacek Okruch przyjmuje prywatnie. Okruch to niezwykła powieść, która przywraca wiarę w sens życia i pozwala zrozumieć, czym jest odpowiedzialna miłość. „To prawda, że jedna iskra wystarczy, by wywołać pożar i zniszczyć wszystko wokół.

POWIĄZANE KSIĄŻKI