Joyful. Zaprojektuj radość w swoim otoczeniu

Joyful. Zaprojektuj radość w swoim otoczeniu Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
WYMIAR
5,37 MB
NAZWA PLIKU
Joyful. Zaprojektuj radość w swoim otoczeniu.pdf
ISBN
1473152386164

OPIS

Czy kolory i kształty mogą mieć coś wspólnego z radością?Dlaczego ludzie, niezależnie od wieku, płci i pochodzenia, przystają na widok zachodzącego słońca, ozdabiają domy lampkami i nie mogą się przestać uśmiechać na widok kudłatego psa w żółtych kaloszach?Czy istnieją sposoby, by samemu stworzyć miejsca pełne radości?Projektantka Ingrid Fetell Lee przekonuje, że nasze samopoczucie jest mocno związane ze światem zewnętrznym: w pewnych miejscach możemy odczuwać niepokój i przygnębienie, a w innych cieszyć się harmonią przestrzeni, kształtów i barw. To, co nas otacza, może stanowić odnawialne i łatwo dostępne źródło radości.Czy do naszej przestrzeni da się wprowadzić radość? Czy da się tego dokonać za pomocą kolorów, wzorów i faktur? Oczywiście, że tak! Autorka podpowiada, co zrobić, by „estetyka radości” na trwale zagościła w naszym życiu.„Joyful nie opowiada o poszukiwaniu radości w odległych krańcach świata. Mówi o znalezieniu radości w miejscu, w którym jesteśmy. (…) Poznacie prawdziwych ludzi, którzy tworzą radość we własnych domach i społecznościach - domkach letniskowych i kamperach, salonach i biurach, na chodnikach i w centrach rekreacji - aby zobaczyć, jak małe zmiany mogą pomóc odnaleźć w zwykłych przedmiotach i miejscach niezwykłą radość.”

Przeczytaj recenzję Joyful. Zaprojektuj radość w swoim otoczeniu.

Pseudonim. Joyful. Zaprojektuj radość w swoim otoczeniu - Czy kolory i kształty mogą mieć coś wspólnego z radością? Dlaczego ludzie, niezależnie od wieku, płci i pochodzenia, przystają na widok zachodzącego słońca, ozdabiają domy lampkami i nie mogą się przestać...

POWIĄZANE KSIĄŻKI