Dziecko dla odważnych

Dziecko dla odważnych - Leszek Talko | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Leszek Talko
WYMIAR
7,99 MB
NAZWA PLIKU
Dziecko dla odważnych.pdf
ISBN
8258570005719

OPIS

SOS! W domu pojawia się małe stworzenie, które ryczy nie na żarty, za krótko śpi, ssie palec, robi kupy i dziwnie na ciebie patrzy. Podobno człowiek może się przyzwyczaić do wszystkiego. Więc kiedy w domu pojawił się Pitu (wtedy jeszcze nie mieliśmy pojęcia, jak się będzie nazywał), przyzwyczailiśmy się. Jakimś cudem zmieniałem pieluchę. Nie wiem, jakim cudem wkładałem mu nowe ubranko. Kolejne tego dnia. (Czy mi się wydaje, czy w książkach nic nie pisali, że przeciętny Pitulek potrafi się obrzygać dziesięć razy dziennie? Bo o tym, że w tym samym czasie dwadzieścia razy obrzyga rodziców, nie pisali na pewno). Jakim cudem ludzkość nie wymarła, skoro tyle wysiłku trzeba włożyć w wychowanie jednego dziecka? A przecież są tacy, co mają dwójkę czy, uchowaj Boże, piątkę! Więc co? Nie śpią dziesięć lat z rzędu? Nigdy byś w to nie uwierzył? Przekonaj się sam! Nowe ilustracje: Ksenia Potępa z „ Nie mogę, trzymam dziecko”

Chodzik dla dziecka budzi bardzo wiele kontrowersji. Z jednej strony jego zwolennicy twierdzą, ... Informacje o Dziecko dla odważnych.

Zbiór opowiadań Leszka Talko, wydany pod wiele mówiącym tytułem Dziecko dla odważnych, to protoplasta blogów parentingowych, które pokazują bycie rodzicem takie, jakim jest naprawdę. Autor miesza w nich ze sobą szarą rodzicielską codzienność ze sporą dawką autoironii i dobrego humoru. A jeśli Dziecko dla odważnych to za mało i jesteś ciekaw kolejnych przygód Pitulka i Kudłatej (dzieci Leszka Talko - Pitu jest Pitulkiem, bo pitoli, a Kudłata jest z dnia na dzień bardziej kudłata, niż była poprzedniego dnia), koniecznie zajrzyj do kolejnej części ich przygód, czyli „Pitu i Kudłata w opałach", „Pitu i ... „Dziecko dla odważnych" to spektakl familijny, twórcy i aktorzy zapraszają więc całe rodziny, począwszy od czterolatków, skończywszy na ich dziadkach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI