Ogień nie zabije smoka. Gra o Tron - oficjalna, nigdy nieopowiedziana historia epickiego serialu

Ogień nie zabije smoka. Gra o Tron - oficjalna, nigdy nieopowiedziana historia epickiego serialu - James Hibberd | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
James Hibberd
WYMIAR
6,59 MB
NAZWA PLIKU
Ogień nie zabije smoka. Gra o Tron - oficjalna, nigdy nieopowiedziana historia epickiego serialu.pdf
ISBN
1596343173353

OPIS

Pierwsza oficjalna książka opowiadająca o największym hicie telewizyjnym XXI wieku – serialu Gra o Tron – napisana przez dziennikarza „Entertainment Weekly” Jamesa Hibberda i opublikowana przy wsparciu HBO. W "Ogień nie zabije smoka" James Hibberd, dziennikarz „Entertainment Weekly”, przedstawia fascynujące kulisy serialu "Gra o tron" i historię jego powstania: od pierwszych spotkań zespołu kreatywnego, po nagranie scen bitew, aż po niesamowitą inscenizację finału. Zrealizowany na podstawie bestsellerowego cyklu powieściowego George’a R.R. Martina serial został nagrodzony aż 59 statuetkami Emmy i stał się światowym fenomenem.James Hibberd, opierając się na ponad 50 wywiadach, nieznanych szerokiej publiczności zdjęciach i zakulisowych rozmowach z producentami, obsadą i całą ekipą serialu, przedstawia historię powstania największego show w historii. Show, dla którego noce zarywał ponoć sam Barack Obama…

Andalowie zdołali oprzeć się smokom i ... Ogień nie może zabić smoka: Gra o tron i oficjalna nieopowiedziana historia epickiej serii) jej autor, James Hibberd, przytacza dyskusję twórców na temat tego, kto ma zostać wielkim bohaterem, w której David Benioff powiedział: To musiał być ktoś z wiarygodnym dostępem do valyriańskiej stali. James Hibberd - "Ogień nie zabije smoka" Autor: James Hibberd Tytuł: Ogień nie zabije smoka Viserion - smok zabity i wskrzeszony jako upiór przez Nocnego Króla. Jest jednym z trzech smoków wyklutych na morzu Dothraków, obok Drogona i Rhaegala.

W "Ogień nie zabije smoka" James Hibberd, dziennikarz „Entertainment ... Ogień nie zabije smoka. Gra o Tron - oficjalna, nigdy nieopowiedziana historia epickiego serialu | James Hibberd | W.A.B..

POWIĄZANE KSIĄŻKI