Nie mów nikomu (wydanie pocketowe)

Nie mów nikomu (wydanie pocketowe) - Harlan Coben | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Harlan Coben
WYMIAR
4,64 MB
NAZWA PLIKU
Nie mów nikomu (wydanie pocketowe).pdf
ISBN
7044655943858

OPIS

Powieść, która przyniosła Harlanowi Cobenowi rozgłos.David Beck od ośmiu lat codziennie na nowo przeżywa koszmar, który zdarzył się pewnej sierpniowej nocy. Wtedy po raz ostatni widział swoją żonę Elizabeth… żywą. Podczas gdy jego pozostawiono na pewną śmierć, ją porwano i zamordowano. Nie potrafi się pozbierać. Nie może o niej zapomnieć.I nagle otrzymuje tajemniczą wiadomość, której się rozpaczliwie chwyta. Choć ciało Elizabeth zostało zidentyfikowane, David zaczyna wierzyć, że jego ukochana żyje. Ignorując ostrzeżenia i zmagając się z FBI, które podejrzewa go o zabicie żony, niezłomnie dąży do odkrycia prawdy.

Data wydania: 2002-01-01 Liczba stron: 352 Język: polski ISBN: 83-87834-14-9 Tłumacz: ... "Nie mów nikomu (wydanie pocketowe)" - H. Coben Powieść, która przyniosła Harlanowi Cobenowi rozgłos.

... Powieść, która przyniosła Harlanowi Cobenowi rozgłos. David Beck od ośmiu lat codziennie na nowo przeżywa koszmar, który zdarzył się pewnej sierpniowej nocy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI