Nie krzycz

Nie krzycz - Marcel Moss | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marcel Moss
WYMIAR
12,58 MB
NAZWA PLIKU
Nie krzycz.pdf
ISBN
5459198022147

OPIS

Nowy thriller psychologiczny autora bestsellerowych „NIE ODPISUJ” i „NIE WIESZ WSZYSTKIEGO”Jesteśmy tak przyzwyczajeni do hejtu, że nikt się nie przejmuje ofiarami agresji. Tymczasem one istnieją. Z zagryzionymi do krwi wargami i przekrwionymi od płaczu oczami godzinami wpatrują się w przepełnione jadem komentarze. (…) i pragną tylko jednego. Zemsty na tych, którzy próbowali wgnieść ich w ziemię.Pogrążona w długach Anita zarabia na życie jako anonimowa hejterka. Kobieta za pieniądze wypisuje obraźliwe komentarze pod adresem znanych osób. Pewnego dnia otrzymuje zlecenie zhejtowania jednego z polityków. Krótko potem na jej prywatną skrzynkę zaczynają przychodzić agresywne maile. To jednak początek koszmaru. Kto i dlaczego się na nią uwziął? Gnębiony przez żonę Michał zaczyna wierzyć, że już nigdy się od niej nie uwolni. Wkrótce mężczyzna otrzymuje nieoczekiwaną pomoc i staje przed szansą wyrównania rachunków z demoniczną Agatą. Nie wie jednak, że godząc się na walkę z żoną, staje się częścią perfidnej gry, która ostatecznie prowadzi do tragedii.W dzisiejszym świecie nie liczy się prawda.Liczy się to, kto najgłośniej krzyczy.

Nie krzycz to powieść pełna przemocy i wulgaryzmów, która szokuje czytelnika. Nie krzycz. Jesteśmy tak przyzwyczajeni do hejtu, że nikt się nie przejmuje ofiarami agresji.

Białoruś: odłączono od sieci pierwszy blok siłowni atomowej w Ostrowcu. Nie krzycz. okładka miękka.

POWIĄZANE KSIĄŻKI