Kiedy umrę, chcę iść do nieba

Kiedy umrę, chcę iść do nieba - ks. Thaddeus Doyle | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
ks. Thaddeus Doyle
WYMIAR
11,61 MB
NAZWA PLIKU
Kiedy umrę, chcę iść do nieba.pdf
ISBN
3955305064932

OPIS

Świadectwa osób, które miały doświadczenie z pogranicza śmierciIle razy zastanawiałeś się nad tym jak wygląda niebo? Czy wierzysz, że po śmierci to właśnie tam trafi twoja dusza?W książce o. Thadego Doyla poznajemy prawdziwe i poruszające świadectwa osób, które przeżyły doświadczenie z pogranicza śmierci. W każdej z tych opowieści odnajdziesz prawdę o najważniejszym celu ziemskiego życia oraz zapewnienie o Bożej miłości, która chce dla nas największego dobra jakim jest raj.Autor nie poprzestaje jednak tylko na historiach: proponuje także konkretne wskazówki dotyczące podążania ku niebu właściwą ścieżką już tu, na ziemi. One wszystkie mają na celu radykalną przemianę naszego życia zanim jeszcze opuścimy swoje śmiertelne ciało. Czy jesteś już gotowy na to by trafić do nieba?

SKU: 7451 Kategorie: Książki, Teologia i nauczanie Kościoła, Wszystkie. Opis Dodatkowe informacje Opinie (0) Opis.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Kiedy umrę, chcę iść do nieba. Ile razy zastanawiałeś się nad tym jak wygląda niebo? Czy wierzysz, że po śmierci to właśnie tam trafi twoja dusza? W książce o.

POWIĄZANE KSIĄŻKI