Karkonosze orientacja południowa. Mapa turystyczna w skali 1:33 000

Karkonosze orientacja południowa. Mapa turystyczna w skali 1:33 000 - praca zbiorowa | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
4,1 MB
NAZWA PLIKU
Karkonosze orientacja południowa. Mapa turystyczna w skali 1:33 000.pdf
ISBN
6516456852301

OPIS

Jednostronna mapa turystyczna w skali 1:33 000 w orientacji południowej, czyli tzw. "do góry nogami". Oznacza to, że turysta posługujący się tą mapą nie musi jej obracać, aby w ten sposób lokalizować widok, który ma przed sobą. Wszystkie symbole oraz nazwy mapy Karkonosze orientacja południowa są ułożone do podstawy gór, co ułatwia ich czytelność. Na mapie przedstawiono aktualny przebieg szlaków turystycznych z czasami przejść. Dodatkowo na rewersie mapy zaproponowano pięćdziesiąt atrakcji turystycznych z opisem krajoznawczym i fotografiami.

przepaści Śnieżnych Kotłów, kamieniste szczyty takie jak Wielki Szyszak ... Składana, laminowana mapa panoramiczna Karkonoszy w skali 1:33 000 ukazująca najwyższe pasmo Sudetów w orientacji południowej, czyli widziane od strony Karpacza i Szklarskiej Poręby. Takie rozwiązanie znacznie ułatwia korzystanie z mapy wszystkim wyruszającym w góry z Kotliny Jeleniogórskiej. Mapa turystyczna w skali 1:33 000 ; OFERTA HANDLOWA PRZEZNACZONA WYŁĄCZNIE DLA PRZEDSIĘBIORCÓW.

„do góry nogami". Oznacza to, że turysta posługujący się tą mapą nie musi jej obracać, aby w ten sposób lokalizować widok, który ma przed sobą. Składana mapa turystyczna Karkonoszy w skali 1:30 000 z aktualnym przebiegiem szlaków turystycznych z podanymi czasami przejść.

POWIĄZANE KSIĄŻKI