Karkonosze Góry Izerskie. Mapa rowerowa w skali 1:50 000 (wersja wodoodporna)

Karkonosze Góry Izerskie. Mapa rowerowa w skali 1:50 000 (wersja wodoodporna) - praca zbiorowa | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
7,27 MB
NAZWA PLIKU
Karkonosze Góry Izerskie. Mapa rowerowa w skali 1:50 000 (wersja wodoodporna).pdf
ISBN
1651246104106

OPIS

Klasyczna mapa szlaków rowerowych w okolicach Jeleniej Góry. Przedstawione trasy rowerowe zostały wyróżnione i obejmują Karkonosze, Góry Izerskie, Kotlinę Jeleniogórską, Rudawy Janowickie oraz znaczną część Gór Kaczawskich i Pogórza Izerskiego.Na rewersie mapy przedstawione zostały szczegółowe mapy profesjonalnych tras rowerowych MTB, nazywanych potocznie Single Trackami. Na arkuszu znajdują się mapy: Single Track Świeradów-Zdrój w Górach Izerskich, Rowerowe Olbrzymy w Karkonoszach, Trasy w Szklarskiej Porębie oraz trasy w Górach Kaczawskich (trasa Dłużek koło Wojcieszowa i trasy w okolicach Okola). Wszystkie trasy posiadają legendę z opisem.

Autor: Praca Zbiorowa; Wydawnictwo: EKOGRAF ... Mapa rowerowa - Karkonosze Góry Izerskie 1:50 000 . ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > No i mój faworyt - Plan.

Laminowana mapa rowerowa, 1:50 000 już od 10,67 zł - od 10,67 zł, porównanie cen w 13 sklepach. Zobacz inne Literatura podróżnicza i przewodniki, najtańsze i najlepsze Karkonosze.

POWIĄZANE KSIĄŻKI