Joga twarzy. Proste ćwiczenia i inspirujące wskazówki, jak być piękną i promienną

Joga twarzy. Proste ćwiczenia i inspirujące wskazówki, jak być piękną i promienną - Danielle Collins | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Danielle Collins
WYMIAR
6,31 MB
NAZWA PLIKU
Joga twarzy. Proste ćwiczenia i inspirujące wskazówki, jak być piękną i promienną.pdf
ISBN
5803759005959

OPIS

Szukasz naturalnego sposobu, aby wyglądać młodziej i czuć się zdrowiej?Poznaj jogę twarzy według autorskiej metody Danielle Collins – czołowej ekspertki w tej dziedzinie.To innowcyjny program składający się z ćwiczeń i masażu. Ich regularne stosowanie sprawi, że twoja skóra wygładzi się i ujędrni. To także praktyczne ćwiczenia, porady zdrowotne oraz inspirujące wskazówki dotyczące stylu życia, diety i pielęgnacji skóry.Wystarczy pięć minut dziennie, by zyskać promienny i młody wygląd, poczuć się znakomicie i pięknie wyglądać każdego dnia – bez względu na to, ile masz lat.Odkryj moc jogi twarzy!Danielle Collins jest czołową ekspertką w dziedzinie jogi twarzy, nauczycielką jogi, propagatorką zdrowego odżywiania i osiągania dobrobytu za pomocą technik holistycznych. Danielle od lat dzieli się swoją pasją: uczy, pisze, podróżuje, występuje w programach telewizyjnych. Jej techniki prezentowane były na łamach popularnych magazynów, takich jak „Vogue”, „Harper’s Bazaar” czy „The Daily Mail”. Na całym świecie jej metody uczy już ponad 500 instruktorów.

Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Joga twarzy. Proste ćwiczenia i inspirujące wskazówki, jak być piękną i promienną - Danielle Collins - opis książki: Szukasz naturalnego sposobu, aby wyglądać młodziej i czuć się zdrowiej Poznaj jogę twarzy według autorskiej metody Danielle Collins - czołowej ekspertki w tej dziedzinie. Sprawdź niskie ceny i kup Joga twarzy.

Joga twarzy pozwala poprawić owal twarzy, spłycić zmarszczki mimiczne, np.: na czole, wokół oczu, napiąć policzki i ujędrnić skórę, bez konieczności stosowania kosmetycznych zabiegów inwazyjnych, jak botoks. Joga twarzy. Proste ćwiczenia i inspirujące wskazówki, jak być piękną i promienną.

POWIĄZANE KSIĄŻKI